1 °P za 2 zł

Zbieraj °punkty PAYBACK w sklepach Maxi Zoo

Mamy wszystko, czego potrzeba do szczęścia zwierzętom!

Zbieraj °punkty na 2 sposoby!

  • W ponad 50 sklepach stacjonarnych Maxi Zoo
  • W sklepie online maxizoo.pl

Poznaj zalety robienia zakupów w Maxi Zoo! Zobacz >>>

Jak wymienić °punkty na zakupy dla pupila?

Pamiętaj, °punkty wymienisz tylko z zarejestrowaną kartą PAYBACK.​ Zarejestrujesz ją TUTAJ​

​ Stacjonarnie w sklepie Maxi Zoo

Pobierz aplikację PAYBACK!​

Jeśli pobierzesz aplikację w ciągu 30 dni od rejestracji karty Maxi Zoo, to otrzymasz +100 °punktów! Dowiedz się więcej TUTAJ

Dzięki PAYBACK GO aplikacja dostosowuje się do partnera, u którego się aktualnie znajdujesz, a wszystkie kupony, oferty i informacje do sklepu masz w jednym miejscu. Dowiedz się więcej TUTAJ

Zalety robienia zakupów dla zwierząt w sklepach Maxi Zoo!

Zapraszamy na zakupy z pupilem ❤

Dzięki temu masz możliwość przymierzenia akcesoriów takich jak np. szelki. W każdym sklepie dostępny jest również bar dla psów, gdzie zawsze czeka świeża woda i karma.


Profesjonalny personel

W Maxi Zoo pracują osoby doświadczone w opiece nad zwierzętami, które zawsze służą fachową poradą.

Wyjątkowe usługi

W sklepach Maxi Zoo dostępna jest bezpłatna waga dla zwierząt. Ponadto pracownicy pomogą Ci zanieść ciężkie zakupy do samochodu.

Duży wybór

Wybierasz spośród ponad 6 000 produktów, różnych marek i akcesoriów. Dostępne są także karmy na wagę i specjalistyczne produkty zaspokajające wszelkie potrzeby.

Twoje ulubione marki

W sklepach Maxi Zoo można znaleźć wszystkie najpopularniejsze marki na rynku, np. karmy Brit, Gourmet, Felix, Butchers, Acana, Dolina Noteci, żwirki Benek czy Cat’s Best.

Wsparcie schronisk

Angażujemy się w pomoc potrzebującym zwierzętom. W każdym sklepie znajdują się pojemniki na dary dla zwierząt w lokalnych schroniskach. Promujemy również adopcję wśród klientów sklepu.

Szukasz dodatkowych informacji?

Na PAYBACK Ekstra znajdziesz porady na temat pupili, odpowiednich akcesoriów i wiele różnych ciekawostek z życia czworonogów.​