Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy w denley.pl

1 °P za 3 zł

Denley.pl od wielu lat dostarcza odzież męską oraz damską rozwijając się dynamicznie zgodnie z standardami sprzedaży w branży e-commerce. Nasz sklep uruchomiony został w 2010 roku ale kilka lat doświadczeń w handlu elektronicznym i sprzedaży wysyłkowej daje nam przekonanie, że spełnimy oczekiwania naszych klientów. Dbamy o najwyższy standard obsługi, spersonalizowany kontakt i wciąż zmieniamy się dla naszych Klientów. Moda jest naszą pasją. Świadczą o tym stale rosnąca grupa lojalnych Klientów i Kontrahentów. Punkty nie będą naliczone w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Oryginalny styl z Denley.pl

Ubrania marki Denley to przede wszystkim różnorodność. Dzięki temu oferta jest oryginalna i dostosowana do potrzeb wielu grup odbiorców. Można tu znaleźć chociażby kreacje oparte na minimalistycznym stylu, doskonale nadające się do stylizacji casualowych, odpowiednich na co dzień np. do biura oraz na oficjalne wyjścia. Z drugiej strony dostępne są też np. ubrania wpisujące się w modę streetwear. Sklep sprzedaje także odzież własnej marki – Bolf. Duży wybór i doskonała jakość w połączeniu z przystępnymi cenami stanowią o atrakcyjności oferty. Najlepszym tego dowodem są nagrody i wyróżnienia. Denley.pl i marka Bolf zostały uznane za Odkrycie Roku 2012 w kategorii Moda Męska. Firma zdobyła również Laur Klienta, a w 2018 roku – tytuł E-gazela Biznesu.

Najwyższy standard obsługi klienta

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej przekłada się na najwyższy standard obsługi i spersonalizowany kontakt z klientem. Firma wciąż wprowadza udogodnienia w realizacji zamówień. Bezpieczeństwo płatności online zapewnione jest przez nowoczesną technologię. Gwarancję zadowolenia z zakupów stanowi natomiast możliwość bezproblemowego zwrotu zamówionych ubrań i ich wymiany. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Denley.pl oferuje także usługę zapakowania odzieży na prezent. Odpowiedniego wyboru pomagają dokonać autorskie poradniki, w których można znaleźć informacje jak dobrać właściwy rozmiar oraz wiele sugestii dotyczących mody i określonych stylizacji.