Posiłek w płynie może być dobrze zbilansowany i przygotowany szybko

1 °P  za 3 zł

Jak przygotować dobrze zbilansowany posiłek?

Czy zdarza się, że nie masz czasu na przygotowanie zdrowego, dobrze zbilansowanego dania? Myślisz, że wymaga to długich godzin pracy i mozolnego odmierzania składników? Nic z tych rzeczy! Możesz w ciągu dosłownie kilku chwil przygotować posiłek w płynie, który będzie pełnowartościowy i zdrowy. W sklepie internetowym pl.yfood.eu znajdziesz gotowe dania z białkiem w proszku do przygotowania smacznych posiłków w płynie. Jedna porcja takiego produktu zapewni ci sytość przez 3–5 godzin. Dostarczy też twojemu organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych. Co jest niezwykle ważne, tego typu posiłek nie zawiera cukru, glutenu ani laktozy.

Dlaczego warto jeść płynne posiłki?

Płynne posiłki są dużo łatwiej przyswajane niż pokarmy w postaci stałej. Organizm zużywa znacznie mniej energii na trawienie pokarmu. Warto też zaznaczyć, że nasze jelita lepiej wchłaniają składniki odżywcze, które są dostarczane właśnie w postaci płynnej.

Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z YFood!

Sklep internetowy pl.yfood.eu jest partnerem PAYBACK. Kupując tu zdrowe, zbilansowane posiłki w płynie, nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, lecz także – jako uczestnik Programu – zbierzesz °Punkty (za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P). Zgromadzone na koncie °Punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchery do partnerów PAYBACK albo wykorzystać je do tego, by obniżyć rachunki za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu. Dołącz do Programu, zarejestruj się i zacznij zbierać °Punkty. Pamiętaj, aby przed dokonaniem zakupów w sklepie internetowym pl.yfood.eu sprawdzić w aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony do tego partnera. Dzięki nim możesz zdobyć dodatkowe °Punkty. Aktywuj wybrany kupon, a następnie kliknij przycisk „do sklepu”. Po zakończeniu transakcji twoje saldo punktowe się powiększy.