Posiłek w płynie może być dobrze zbilansowany i przygotowany szybko

1 °P za 3 zł

Gdy brakuje czasu, rośnie pokusa sięgnięcia po „śmieciowe” jedzenie. W YFood oferujemy szybkie i praktyczne rozwiązanie, które zastępuje pełny posiłek – zbilansowany napój zawierający wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Produkt nie wymaga chłodzenia, zaspokaja głód nawet do pięciu godzin i nie zawiera laktozy ani glutenu. Żyjesz w ciągłym stresie i gonitwie, terminy w pracy gonią, a rodzina i przyjaciele czują się zaniedbani? Usiłując pogodzić te wszystkie płaszczyzny swojego życia, bardzo często zapominasz o prawidłowym odżywianiu? Dobrym rozwiązaniem mogą być posiłki w płynie od YFood! Sięgając po produkty dostępne na stronie pl.yfood.eu, nie musisz się już martwić o to, czy twoje posiłki są pełnowartościowe. Współczesne rozwiązania pomogą ci zadbać o prawidłowe odżywianie.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Jak przygotować dobrze zbilansowany posiłek?

Czy zdarza się, że nie masz czasu na przygotowanie zdrowego, dobrze zbilansowanego dania? Myślisz, że wymaga to długich godzin pracy i mozolnego odmierzania składników? Nic z tych rzeczy! Możesz w ciągu dosłownie kilku chwil przygotować posiłek w płynie, który będzie pełnowartościowy i zdrowy. W sklepie internetowym pl.yfood.eu znajdziesz gotowe dania z białkiem w proszku do przygotowania smacznych posiłków w płynie. Jedna porcja takiego produktu zapewni ci sytość przez 3–5 godzin. Dostarczy też twojemu organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych. Co jest niezwykle ważne, tego typu posiłek nie zawiera cukru, glutenu ani laktozy.

Dlaczego warto jeść płynne posiłki?

Płynne posiłki są dużo łatwiej przyswajane niż pokarmy w postaci stałej. Organizm zużywa znacznie mniej energii na trawienie pokarmu. Warto też zaznaczyć, że nasze jelita lepiej wchłaniają składniki odżywcze, które są dostarczane właśnie w postaci płynnej.

Zbieraj °Punkty PAYBACK razem z YFood!

Sklep internetowy pl.yfood.eu jest partnerem PAYBACK. Kupując tu zdrowe, zbilansowane posiłki w płynie, nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, lecz także – jako uczestnik Programu – zbierzesz °Punkty (za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P). Zgromadzone na koncie °Punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchery do partnerów PAYBACK albo wykorzystać je do tego, by obniżyć rachunki za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu. Dołącz do Programu, zarejestruj się i zacznij zbierać °Punkty. Pamiętaj, aby przed dokonaniem zakupów w sklepie internetowym pl.yfood.eu sprawdzić w aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony do tego partnera. Dzięki nim możesz zdobyć dodatkowe °Punkty. Aktywuj wybrany kupon, a następnie kliknij przycisk „do sklepu”. Po zakończeniu transakcji twoje saldo punktowe się powiększy.