Posiłek w płynie może być dobrze zbilansowany i przygotowany szybko

1 °P za 3 zł

Gdy brakuje czasu, rośnie pokusa sięgnięcia po „śmieciowe” jedzenie. W YFood oferujemy szybkie i praktyczne rozwiązanie, które zastępuje pełny posiłek – zbilansowany napój zawierający wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Produkt nie wymaga chłodzenia, zaspokaja głód nawet do pięciu godzin i nie zawiera laktozy ani glutenu. Żyjesz w ciągłym stresie i gonitwie, terminy w pracy gonią, a rodzina i przyjaciele czują się zaniedbani? Usiłując pogodzić te wszystkie płaszczyzny swojego życia, bardzo często zapominasz o prawidłowym odżywianiu? Dobrym rozwiązaniem mogą być posiłki w płynie od YFood! Sięgając po produkty dostępne na stronie pl.yfood.eu, nie musisz się już martwić o to, czy twoje posiłki są pełnowartościowe. Współczesne rozwiązania pomogą ci zadbać o prawidłowe odżywianie.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.

Jak przygotować dobrze zbilansowany posiłek?

Czy zdarza się, że nie masz czasu na przygotowanie zdrowego, dobrze zbilansowanego dania? Myślisz, że wymaga to długich godzin pracy i mozolnego odmierzania składników? Nic z tych rzeczy! Możesz w ciągu dosłownie kilku chwil przygotować posiłek w płynie, który będzie pełnowartościowy i zdrowy. W sklepie internetowym pl.yfood.eu znajdziesz gotowe dania z białkiem w proszku do przygotowania smacznych posiłków w płynie. Jedna porcja takiego produktu zapewni ci sytość przez 3–5 godzin. Dostarczy też twojemu organizmowi niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych. Co jest niezwykle ważne, tego typu posiłek nie zawiera cukru, glutenu ani laktozy.

Dlaczego warto jeść płynne posiłki?

Płynne posiłki są dużo łatwiej przyswajane niż pokarmy w postaci stałej. Organizm zużywa znacznie mniej energii na trawienie pokarmu. Warto też zaznaczyć, że nasze jelita lepiej wchłaniają składniki odżywcze, które są dostarczane właśnie w postaci płynnej.

Zbieraj punkty PAYBACK razem z YFood!

Sklep internetowy pl.yfood.eu jest partnerem PAYBACK. Kupując tu zdrowe, zbilansowane posiłki w płynie, nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, lecz także – jako uczestnik Programu – zbierzesz punkty (za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P). Zgromadzone na koncie punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchery do partnerów PAYBACK albo wykorzystać je do tego, by obniżyć rachunki za zakupy u stacjonarnych partnerów Programu. Dołącz do Programu, zarejestruj się i zacznij zbierać punkty. Pamiętaj, aby przed dokonaniem zakupów w sklepie internetowym pl.yfood.eu sprawdzić w aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony do tego partnera. Dzięki nim możesz zdobyć dodatkowe punkty. Aktywuj wybrany kupon, a następnie kliknij przycisk „do sklepu”. Po zakończeniu transakcji twoje saldo punktowe się powiększy.