Jak najlepiej urządzić i udekorować pokój dla dziecka? Ze sklepem yellowtipi.pl!

1 °P za 3 zł

Yellow Tipi to polska marka stworzona po to, by czynić świat dziecka bardziej niezwykłym. Nie ma do tego lepszego miejsca niż dziecięcy pokój. W końcu to najbardziej wyjątkowa kraina na świecie - pełna szczerych emocji, wielkich marzeń, niesamowitych historii i wspaniałych przyjaciół! Urządzenie pokoju twojego dziecka spędza ci sen z powiek? Nie wiesz, jak zaadaptować ścianę, by uatrakcyjnić dziecięcą przestrzeń? Zastanawiasz się, jak urządzić pokój, by był uniwersalny, jeśli wychowuje się w nim rodzeństwo? Z pewnością przyda ci się kilka wskazówek. Odpowiedzi na powyższe pytania nie zawsze łatwo znaleźć. Poszukaj inspiracji w sklepie internetowym yellowtipi.pl i stwórz pokój marzeń dla chłopca lub dziewczynki.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Pokój dziecięcy jest miejscem wyjątkowym. Wśród wielu stylów i możliwych aranżacji przestrzeni powinieneś znaleźć coś, co najbardziej spodoba się twoim pociechom. Doskonałym rozwiązaniem do pokoju dziecka będzie namiot. Ta niepozorna rzecz dzięki dziecięcej fantazji może pełnić wiele funkcji. Szeroki wybór namiotów tipi, fotelików i innych mebli do dziecięcej przestrzeni znajdziesz w sklepie internetowym yellowtipi.pl. Jeśli jedno pomieszczenie jest przeznaczone dla chłopca i dziewczynki, pomyśl o stworzeniu neutralnego klimatu. Możesz zaaranżować pokój dla dzieci w stylu skandynawskim. To połączenie bieli, czerni i szarości, a także minimalizmu, więc sprawdzi się bardzo dobrze, gdy razem wychowuje się brat i siostra. Zajrzyj na stronę yellowtipi.pl i poszukaj dekoracji do tego typu przestrzeni.

Co dać na ścianę do pokoju dziecięcego?

W pokoju dziecięcym często niewykorzystaną przestrzenią jest ściana. Możesz na niej zaaranżować małą siłownię, ściankę wspinaczkową lub zamontować tablicę do kosza. Wszystko zależy od tego, co preferują twoje pociechy. Warto też nakleić na ścianie fototapetę z pięknym widokiem albo udekorować ją naklejkami przedstawiającymi postacie ze znanych i lubianych przez malucha bajek. Innym sposobem na uatrakcyjnienie ściany w dziecięcym pokoju jest zamontowanie tablicy, po której można pisać kredą.

Zbieraj °Punkty PAYBACK w sklepie yellowtipi.pl

Sklep internetowy yellowtipi.pl to jeden z partnerów PAYBACK. Zarejestruj się już teraz w Programie, a dzięki zakupom w sklepie yellowtipi.pl nie tylko wyposażysz pokoik swojego dziecka, lecz także zdobędziesz °Punkty (za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P). Możesz je później wykorzystać na kilka sposobów:

  • obniż za ich pomocą wysokość rachunku za zakupy u partnerów stacjonarnych
  • wymień zgromadzone °Punkty na nagrody lub vouchery do wybranych partnerów PAYBACK.

Sprawdź w swojej aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony do tego partnera Programu. Dzięki nim zyskasz dodatkowe °Punkty Wystarczy, że aktywujesz wybrany kupon, klikniesz przycisk „do sklepu”, a następnie zrobisz zakupy na stronie yellowtipi.pl.