Jak najlepiej urządzić i udekorować pokój dla dziecka? Ze sklepem yellowtipi.pl!

1 °P  za 3 zł

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Pokój dziecięcy jest miejscem wyjątkowym. Wśród wielu stylów i możliwych aranżacji przestrzeni powinieneś znaleźć coś, co najbardziej spodoba się twoim pociechom. Doskonałym rozwiązaniem do pokoju dziecka będzie namiot. Ta niepozorna rzecz dzięki dziecięcej fantazji może pełnić wiele funkcji. Szeroki wybór namiotów tipi, fotelików i innych mebli do dziecięcej przestrzeni znajdziesz w sklepie internetowym yellowtipi.pl. Jeśli jedno pomieszczenie jest przeznaczone dla chłopca i dziewczynki, pomyśl o stworzeniu neutralnego klimatu. Możesz zaaranżować pokój dla dzieci w stylu skandynawskim. To połączenie bieli, czerni i szarości, a także minimalizmu, więc sprawdzi się bardzo dobrze, gdy razem wychowuje się brat i siostra. Zajrzyj na stronę yellowtipi.pl i poszukaj dekoracji do tego typu przestrzeni.

Co dać na ścianę do pokoju dziecięcego?

W pokoju dziecięcym często niewykorzystaną przestrzenią jest ściana. Możesz na niej zaaranżować małą siłownię, ściankę wspinaczkową lub zamontować tablicę do kosza. Wszystko zależy od tego, co preferują twoje pociechy. Warto też nakleić na ścianie fototapetę z pięknym widokiem albo udekorować ją naklejkami przedstawiającymi postacie ze znanych i lubianych przez malucha bajek. Innym sposobem na uatrakcyjnienie ściany w dziecięcym pokoju jest zamontowanie tablicy, po której można pisać kredą.

Zbieraj °Punkty PAYBACK w sklepie yellowtipi.pl

Sklep internetowy yellowtipi.pl to jeden z partnerów PAYBACK. Zarejestruj się już teraz w Programie, a dzięki zakupom w sklepie yellowtipi.pl nie tylko wyposażysz pokoik swojego dziecka, lecz także zdobędziesz °Punkty (za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P). Możesz je później wykorzystać na kilka sposobów:

  • obniż za ich pomocą wysokość rachunku za zakupy u partnerów stacjonarnych
  • wymień zgromadzone °Punkty na nagrody lub vouchery do wybranych partnerów PAYBACK.

Sprawdź w swojej aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony do tego partnera Programu. Dzięki nim zyskasz dodatkowe °Punkty Wystarczy, że aktywujesz wybrany kupon, klikniesz przycisk „do sklepu”, a następnie zrobisz zakupy na stronie yellowtipi.pl.