Gdzie kupić najlepszy hamak i jaki model wybrać?

1 °P za 3 zł

Hamak kojarzy się z odpoczynkiem, plażą i palmami. Zawieszony w powietrzu kołysze Cię do snu, a Ty zrelaksowany odpływasz myślami. Ale czy wiesz, że taki hamak możesz zawiesić u siebie w domu? Albo kupić fotel hamakowy i czytać książkę wisząc nad ziemią? Sklep internetowy wHAMAKu.pl oferuje różne rodzaje hamaków i akcesoriów przydatnych do jego zawieszenia. Możesz bezpiecznie bujać się nad ziemią, otulony energią i wibrującym powietrzem, doznawać prawdziwego relaksu. Wystarczy zrobić zakupy online wHAMAKu.pl i ten niesamowity, kolorowy mebel będzie twój! W domu, czy w ogrodzie na hamaku będziesz mógł odpoczywać w pełni. Robiąc zakupy online – oszczędzasz!
Whamaku.pl to sklep z akcesoriami wypoczynkowymi do ogrodu. Tam znajdziesz bogatą ofertę hamaków i innych ciekawych sprzętów ogrodowych. Na pewno wybierzesz coś dla siebie, bez względu na to, jakie masz upodobania ani ile przestrzeni do zagospodarowania.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Gdzie najlepiej kupić hamak? Na stronie whamaku.pl

Hamak możesz kupić w wielu miejscach, m.in. w galeriach handlowych, marketach budowlanych, sklepach ogrodniczych. Jednak bardzo często jakość dostępnych tam akcesoriów pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też lepiej wybrać inną opcję i kupić hamak przez Internet u sprawdzonego sprzedawcy – w sklepie internetowym whamaku.pl.

Jaki rodzaj hamaka warto wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych hamaków. Możesz zdecydować się na:

  • hamak ze stelażem – jeśli nie masz w ogrodzie żadnych słupków czy drzew, do których mógłbyś przymocować hamak, model ze stelażem będzie najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo jego atutem jest to, że możesz bez problemu przestawić go w inne miejsce w ogrodzie;
  • hamak brazylijski – to niezwykle wygodny i dekoracyjny model. Może mieć formę tradycyjnego hamaka lub podwieszanego krzesła. Składa się z takich elementów jak tkanina, drewno i plecione elementy. Będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli lubisz piękne i wyszukane przedmioty;
  • fotel hamakowy – możesz go bez problemu zamontować w ogrodzie albo w domu na specjalnym haku przymocowanym do sufitu. Warto wybrać fotel hamakowy w wersji ze stelażem, bo będziesz wówczas mógł go postawić w dowolnym miejscu;
  • hamak turystyczny – cechuje go lekkość i łatwość montażu. Doskonale sprawdzi się w podróży, podczas wędrówek i biwaków na łonie natury. Znajdziesz go w wersji jedno- i dwuosobowej;
  • hamak dwuosobowy – stanowi wspaniałe rozwiązanie dla par, które chcą razem poleniuchować w ogrodzie albo spędzić trochę czasu w lesie. Możesz wybrać hamak z moskitierą, która uchroni was przed pogryzieniem przez owady lub model ze stelażem, który zapewni stabilność całej konstrukcji.

Wszystkie wyżej wymienione modele kupisz w sklepie internetowym whamaku.pl, który jest partnerem Programu PAYBACK.

Kup hamak w sklepie internetowym whamaku.pl i zbieraj punkty PAYBACK!

Jednym z partnerów Programu jest sklep internetowy whamaku.pl. Jeśli zrobisz tam zakupy – np. kupisz hamak lub akcesoria do jego zawieszenia – na twoje konto wpłyną °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P. Zebrane w ten sposób punkty możesz wymienić na nagrody lub vouchery do wybranych partnerów stacjonarnych albo wykorzystać do obniżenia wysokości rachunków za zakupy. Już dziś zarejestruj się w Programie i zacznij zbierać °Punkty! Po zainstalowaniu na swoim telefonie aplikacji PAYBACK sprawdź, czy są dostępne kupony do sklepu whamaku.pl. Gdy aktywujesz wybrany kupon, kliknij przycisk „do sklepu”. Przeniesiesz się na stronę partnera, gdzie będziesz mógł zrobić zakupy. Kiedy transakcja dobiegnie końca, na twoim koncie PAYBACK pojawią się °Punkty.