Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na whamaku.pl

1 °P za 3 zł

Hamak kojarzy się z odpoczynkiem, plażą i palmami. Zawieszony w powietrzu kołysze Cię do snu, a Ty zrelaksowany odpływasz myślami. Ale czy wiesz, że taki hamak możesz zawiesić u siebie w domu? Albo kupić fotel hamakowy i czytać książkę wisząc nad ziemią? Sklep internetowy wHAMAKu.pl oferuje różne rodzaje hamaków i akcesoriów przydatnych do jego zawieszenia. Możesz bezpiecznie bujać się nad ziemią, otulony energią i wibrującym powietrzem, doznawać prawdziwego relaksu. Wystarczy zrobić zakupy online wHAMAKu.pl i ten niesamowity, kolorowy mebel będzie twój! W domu, czy w ogrodzie na hamaku będziesz mógł odpoczywać w pełni. Robiąc zakupy online – oszczędzasz!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Sklep internetowy whamaku.pl

Brand firmy głosi, że hamaki są nie tylko wyposażeniem domu, ale również filozofią życia.

Whamaku.pl to sklep online, który oferuje szeroki wybór doskonałej jakości hamaków i akcesoriów służących do ich zawieszenia zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. Dzięki temu możesz relaksować się na świeżym powietrzu lub w zaciszu własnego mieszkania. Hamaki wykonywane z najlepszej jakości materiałów są dostępne w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy dobierze wiszące łóżko bądź fotel do własnych potrzeb. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi: klasyczne hamaki z drążkiem, fotele i leżaki hamakowe, hamaki dla dzieci, hamaki turystyczne, jak również stojaki, akcesoria montażowe, poduszki i różnego rodzaju dodatki. W ofercie dostępne są także hamaki terapeutyczne (np. hamaki la siesta), które można wykorzystywać przy rehabilitacji, zarówno w domu, jak i na sali rehabilitacyjnej. Są one polecane między innymi przy rehabilitacji dzieci z autyzmem i w terapii zaburzeń integracji czynności zmysłowych metodą SI.

Wygodne zakupy w whamaku.pl

Whamaku.pl realizuje zamówienia nie tylko na terenie kraju, ale i zagraniczne, np.: do Niemiec, Danii, Szwajcarii, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Portugalii, Irlandii, Słowacji i Czech. Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 14 dni. Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską lub za pośrednictwem poczty polskiej. Dostawa na terenie Polski jest darmowa przy zamówieniach o wartości od 200 zł – przy płatności on-line i od 300 zł – przy płatności za pobraniem. Każdy klient ma prawo dokonać zwrotu zakupionych produktów w terminie 14 dni od daty zakupu, bez podawania przyczyny.