Gdzie kupić ekskluzywne pióro wieczne lub długopis na prezent?

1 °P za 3 zł

Salonwaterman.pl jest częścią grupy Excellent Office, prężnie działającej firmy na rynku detalicznym od 2002 roku. Obecnie grupa posiada 16 sklepów z artykułami szkolnymi, plastycznymi i biurowymi na terenie całej Polski i obsługuje kilka tysięcy klientów miesięcznie. Kolejnym krokiem w ramach rozwoju grupy jest uruchomienie sprzedaży w Internecie przy pomocy nowoczesnego sklepu z artykułami biurowymi, szkolnymi i plastycznymi. Mamy nadzieję, że asortyment zaproponowany Państwu w ramach serwisu www.salonwaterman.pl zaspokoi wszystkie Wasze oczekiwania i potrzeby. Zakończenie jednego z etapów edukacji, obrona pracy magisterskiej, zdobycie nowego tytułu naukowego albo urodziny – każde z tych wydarzeń stanowi doskonałą okazję, by podarować komuś pióro wieczne lub elegancki długopis. Gdzie można je kupić? Wystarczy, że znajdziesz dobry sklep internetowy i bez wychodzenia z domu wybierzesz spośród wielu dostępnych modeli eleganckie pióro wieczne, pióro kulkowe lub długopis. Obdarowana osoba będzie na pewno zadowolona z takiego prezentu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Jakie pióro wieczne warto wybrać?

Pióro wieczne jest produktem ponadczasowym. Zazwyczaj, kiedy szukasz go na prezent, chcesz, by stało się podarunkiem, który na długo zapadnie w pamięć obdarowywanego. Wybrany długopis lub pióro kulkowe musi być równie wyjątkowe jak okazja, z jakiej chcesz wręczyć ten upominek. Zapomnij więc o tanich produktach z bazaru. Wybierz model elegancki, który będzie łączył w sobie klasykę i nowoczesność. Pomyśl, jak ładnie będzie się prezentowało czarne pióro z platerowanym wykończeniem w 23-karatowym złocie. Taki piękny prezent kupisz w sklepie internetowym salonwaterman.pl.

Gdzie kupić długopis i pióro wieczne? Na salonwaterman.pl!

Istnieje wiele miejsc, w których możesz znaleźć pióro wieczne i długopis. Zwróć tylko uwagę na jakość wykonania i to, czy dany produkt będzie dokładnie zapakowany. W sklepie internetowym salonwaterman.pl kupisz piękne i stylowe pióra wieczne, pióra kulkowe i długopisy. To doskonałe pomysły na prezent. Wszystkie produkty są starannie wykonane i bardzo eleganckie. Zdobienia zostały pokryte platerowanym 23-karatowym złotem. W zestawie znajduje się piękne pudełko i zapasowy wkład lub nabój atramentowy.

Zrób zakupy w sklepie salonwaterman.pl i zbieraj punkty PAYBACK

Kiedy kupisz w Salonwaterman.pl ekskluzywne pióro wieczne, długopis lub inne produkty z asortymentu sklepu, na twoje konto wpłyną punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P. Zebrane punkty możesz wymienić na nagrody albo vouchery do wybranych partnerów lub wykorzystać je do obniżenia wysokości rachunku za zakupy u partnerów programu. Zarejestruj się już dziś w Programie, aby zbierać punkty! Zainstaluj na swoim telefonie aplikację PAYBACK i sprawdź, czy są dostępne kupony do salonwaterman.pl. Dzięki nim możesz zdobyć dodatkowe punkty. Po aktywacji wybranego kuponu kliknij przycisk „do sklepu”, by przenieść się na stronę partnera. Po zakończeniu transakcji twoje konto zasilą punkty.