Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na salonwaterman.pl

1 °P za 3 zł

Salonwaterman.pl jest częścią grupy Excellent Office, prężnie działającej firmy na rynku detalicznym od 2002 roku. Obecnie grupa posiada 16 sklepów z artykułami szkolnymi, plastycznymi i biurowymi na terenie całej Polski i obsługuje kilka tysięcy klientów miesięcznie. Kolejnym krokiem w ramach rozwoju grupy jest uruchomienie sprzedaży w Internecie przy pomocy nowoczesnego sklepu z artykułami biurowymi, szkolnymi i plastycznymi. Mamy nadzieję, że asortyment zaproponowany Państwu w ramach serwisu www.salonwaterman.pl zaspokoi wszystkie Wasze oczekiwania i potrzeby.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Salonwaterman.pl – prestiżowe pióra i długopisy

Salonwaterman.pl oferuje wysokiej klasy przyrządy do pisania – pióra wieczne, pióra kulkowe, długopisy i ołówki. Produkty marki Waterman wyróżniają się specyficznym charakterem, elegancją, charyzmą oraz wysokimi walorami estetycznymi. W każdej kategorii dostępne są spersonalizowane instrumenty piśmiennicze, czyli z grawerem wykonanym techniką laserową, na życzenie klienta. Otrzymany w ten sposób grawer jest dokładny i trwały, a także niewyczuwalny pod palcem, toteż nie stanowi przyczyny dyskomfortu podczas pisania. Może zostać wykonany na skuwce lub korpusie. Oferta salonu obejmuje eleganckie zestawy prezentowe – długopis lub pióro w eleganckim etui – w ozdobnych opakowaniach. Asortyment dostępnych akcesoriów tworzą różnokolorowe atramenty, naboje i wkłady do piór kulkowych oraz długopisów Waterman.

Udane zakupy i szybka dostawa

Tym, co wyróżnia salonwaterman.pl, oprócz wyrafinowanej elegancji i rozpoznawalnego stylu, jest szybkość realizacji zamówień. Wysyłka towaru następuje w ciągu 24 godzin. Jeśli wartość zakupów przekroczy 249 zł brutto, klient nie płaci za dostawę, wyłączając opłatę za pobraniem, w przypadku której opłata przy wskazanej kwocie wynosi 3 zł. Paczki dostarczane są na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Salonwaterman.pl stanowi część znanej na rynku detalicznym sieci Excellent Office, w której skład wchodzi 16 sklepów stacjonarnych z artykułami szkolnymi, biurowymi i plastycznymi. Od momentu swojego powstania w 2002 roku grupa zdobyła zaufanie tysięcy klientów w całym kraju. Sklep internetowy to owoc rozwoju tej prężnie działającej sieci. Salon jest oficjalnym dystrybutorem znanej i cenionej marki Waterman.