Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na vistula.pl

1 °P za 3 zł

Vistula to od lat jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Ich produkty są cenione oraz dają niepodważalną gwarancję najlepszej jakości, dobrego smaku i nowoczesnego wizerunku.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Vistula.pl – najwyższa jakość i wyczucie stylu

Vistula to marka odzieżowa dla mężczyzn, którzy w ubiorze cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość tkanin, wygodę oraz elegancję. Firma prowadzi również sprzedaż internetową. W kolekcjach marki wyróżnia się trzy podstawowe linie stylistyczne, z których każda przeznaczona jest dla nieco innego typu mężczyzny. Lantier to odzież dla panów, którzy szukają ponadczasowych i klasycznych zastosowań w formalnych stylizacjach. Linię charakteryzują nawiązania do tradycyjnego krawiectwa. Linia Vistula Red to z kolei ubrania zaprojektowane w oparciu o współczesne wzornictwo i najnowsze trendy. To idealna odzież dla panów, którzy nie boją się eksperymentować z modą i dobrze czują się w odważnych kolorach i niepowtarzalnych deseniach. Do najbardziej klasycznej linii należy Vistula oznaczona czarną metką. Charakteryzują ją proste i klasyczne fasony ubrań, które świetnie sprawdzą się przy tworzeniu formalnych stylizacji, np. do pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, firma przygotowała specjalną ofertę Made to Measure, czyli ekskluzywne szycie na miarę.

Zakupy na vistula.pl

Męski świat Vistuli wyróżnia nowatorskie podejście do mody oraz dbałość o szczegóły i jakość wykonania. Niezwykle dopracowana odzież rewelacyjnie wkomponuje się w garderobę zarówno bardzo eleganckich mężczyzn, jak i panów, którzy preferują nieco bardziej swobodne podejście do mody. W ofercie sklepu vistula.pl, oprócz odzieży, można również kupić obuwie oraz dodatki takie jak czapki, krawaty, okulary, rękawiczki, szale, spinki do mankietów, muchy, paski, teczki. Dokonując zakupów w sklepie online, zbierasz też punkty PAYBACK, które potem możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody i vouchery bądź wykorzystać przy okazji innych zakupów u jednego z około 400 partnerów programu lojalnościowego.