Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na virtualo.pl

1 °P za 3 zł

Ponad 30 000 ebooków w formatach epub, mobi i pdf bez DRM na Twoim czytniku (w tym Kindle) i tablecie nawet 70% taniej od wersji papierowej. Ebooki i audiobooki w najlepszych cenach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Virtualo.pl – nowoczesna księgarnia online

Virtualo.pl to nowoczesna internetowa księgarnia oferująca szeroki wybór audiobooków i e-booków. W jej ofercie znajduje się ponad 70 tysięcy książek elektronicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możesz kupować i czytać legalnie bestsellery czołowych polskich wydawnictw. W księgarni online znajdziesz najnowsze tytuły z różnych gatunków: od thrillerów, kryminałów i fantastyki przez literaturę piękną, faktu, poradniki, powieści obyczajowe, lektury szkolne, aż po książki dla dzieci i młodzieży. Na wirtualnych półkach nie zabrakło dzieł znanych pisarzy, takich jak: Remigiusz Mróz, Stephen King, Blanka Lipińska, Aleksandra Marinina, Jo Nesbo czy Vincent V. Severski. Virtualo.pl prowadzi również działalność propagującą e-czytelnictwo. Na stronie internetowej znajdują się bowiem nie tylko informacje na temat bestsellerów i premier, lecz także recenzje, wywiady z autorami, relacje z targów książki, a nawet badania rynku w zakresie audiobooków i e-booków.

Jak czytać e-booki i słuchać audiobooków?

Księgarnia online virtualo.pl oferuje szeroki wybór e-booków, do których czytania nie musisz posiadać specjalnego czytnika – wystarczy komputer, tablet lub smartfon. W trosce o wygodę i komfort użytkowników e-booki dostępne są w najpopularniejszych formatach, czyli: EPUB (przeznaczony do czytników: KOBO, PocketBook, inkBOOK), MOBI (na czytniki Kindle) oraz PDF. Audiobooki można kupić w klasycznym formacie mp3. Co więcej, do dyspozycji użytkowników oddane zostało ponad 12 tysięcy e-booków całkowicie za darmo. Na stronie znajdują się również bezpłatne fragmenty elektronicznych książek, które pomagają podjąć decyzję o ewentualnym zakupie.