Zbieraj punkty PAYBACK razem z VeloBank – Elastyczne Konto Oszczędnościowe

5 000 °P za konto

Wpłacaj i wypłacaj bez utraty odsetek. Nawet 8% w skali roku do 400 tys. zł

dla nowych środków, na 3 miesiące, dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste i udzielą zgód marketingowych,


Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów VeloBank, którzy nie posiadali konta osobistego w VeloBank (Getin Noble Bank) w przeszłości. Punkty zostaną przyznane za otwarcie Elastycznego Konta Oszczędnościowego, na które wpłacone zostanie co najmniej 500zł. Punkty przysługują użytkownikowi, który zawrze umowę prowadzenia Elastycznego Konta Oszczędnościowego oraz w ciągu 14 dni od podpisania umowy nie odstąpi od tej umowy oraz podpisze umowę o Bankowość Elektroniczną oraz wyrazi zgody marketingowe dla Banku oraz otworzy konto osobiste i ustawi wyciąg elektroniczny.


Punkty zostaną naliczone najpóźniej w ciągu 90 dni od podpisania umowy.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.