Gdzie kupić zabawki dla młodszych i starszych dzieci? W sklepie Urwis.pl!

1 °P za 3 zł

Internetowy sklep z zabawkami Urwis.pl istnieje po to, by uśmiech gościł na twarzy każdego malucha. U nas znajdziecie wszystko, czego pragną dzieci, niezależnie od wieku, czy upodobań. Dziewczynki znajdą w Urwis.pl ogromny wybór wspaniałych lalek - posiadamy szeroki asortyment lalek Barbie, lalek bobasów i innych lalek, a także domków i akcesoriów do nich. Chłopców z pewnością ucieszy rozległy wachlarz pojazdów- resoraków, zdalnie sterowanych samochodzików, pociągów, czy torów wyścigowych. Mali konstruktorzy mogą przebierać w kompleksowej ofercie klocków. Klocki Lego, Cobi, czy ponadczasowe klocki drewniane to uniwersalny prezent, odpowiedni na każdą okazję.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Gdzie kupić zabawki, które rozwijają dziecko? W sklepie Urwis.pl!

Bez względu na to, w co lubi bawić się twoja pociecha, chcesz, aby zabawki nie tylko były dla niej źródłem radości, lecz także pomagały się rozwijać. W świecie fantazji dziecko wciela się w różne role – może być kierowcą samochodu rajdowego albo dzielnym strażakiem, który ratuje ludzi z płonącego budynku, lekarzem dla swoich lalek, ale też nauczycielem i ich opiekunem. Dziecięca wyobraźnia jest wręcz nieograniczona. Warto podsuwać maluchowi takie zabawki, które pomogą mu rozwijać nie tylko wyobraźnię, lecz także zmysł przestrzenny i logiczne myślenie. Doskonale nadają się do tego puzzle do układania dla dzieci. Dzięki nim twoja pociecha będzie ćwiczyć pamięć i uczyć się łączyć niezwiązane ze sobą elementy w logiczną całość. Bardzo dobrym przykładem zabawek, które rozwijają dziecko, są też klocki LEGO. Dzięki nim maluchy mogą nauczyć się budować figury przestrzenne i korzystać z instrukcji układania. Te i inne produkty pomagające twoim pociechom rozwijać się znajdziesz w bogatej ofercie sklepu internetowego Urwis.pl.

Jakie zabawki kupić młodszym dzieciom?

Kiedy wybierasz się w odwiedziny do rodziny lub znajomych, którzy mają malutkie dziecko, prawdopodobnie zastanawiasz się, co będzie najlepszym prezentem. Jakie zabawki kupić dla niemowlaka, a jakie dla dwulatka lub rocznego malucha? Dla niemowląt i małych dzieci najlepszym rozwiązaniem będą drewniane zabawki edukacyjne. Są ekologiczne i zachęcają do manualnego poznawania otoczenia. Dla nieco starszej pociechy, np. dwulatka, ważne jest, by zabawka była kolorowa, zaskakująca i wydająca dźwięki. Dobrze sprawdzą się też przytulanki. Szeroką ofertę zabawek dla najmłodszych znajdziesz w sklepie internetowym Urwis.pl.

Kupuj na Urwis.pl i zbieraj punkty PAYBACK!

Urwis.pl jest jednym z partnerów Programu. Kiedy kupujesz w nim zabawki, nie tylko dajesz radość swojemu dziecku, lecz także zyskujesz punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P. Zebrane w ten sposób punkty trafiają na twoje konto w Programie. Możesz je później wykorzystać do tego, by obniżyć wysokość rachunku za zakupy u stacjonarnych partnerów PAYBACK. Istnieje również możliwość wymiany punktów na nagrody rzeczowe i vouchery do wybranych partnerów Programu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj się w Programie i zacznij zbierać punkty. Zanim kupisz zabawki dla swojego dziecka na Urwis.pl, sprawdź w aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony. Dzięki nim zdobędziesz bonusowe punkty. Po aktywacji wybranego kuponu kliknij przycisk „do sklepu”. Przeniesiesz się wtedy na stronę internetową partnera, gdzie będziesz mógł sfinalizować transakcję.