Gdzie kupić zabawki dla młodszych i starszych dzieci? W sklepie Urwis.pl!

1 °P za 3 zł

Internetowy sklep z zabawkami Urwis.pl istnieje po to, by uśmiech gościł na twarzy każdego malucha. U nas znajdziecie wszystko, czego pragną dzieci, niezależnie od wieku, czy upodobań. Dziewczynki znajdą w Urwis.pl ogromny wybór wspaniałych lalek - posiadamy szeroki asortyment lalek Barbie, lalek bobasów i innych lalek, a także domków i akcesoriów do nich. Chłopców z pewnością ucieszy rozległy wachlarz pojazdów- resoraków, zdalnie sterowanych samochodzików, pociągów, czy torów wyścigowych. Mali konstruktorzy mogą przebierać w kompleksowej ofercie klocków. Klocki Lego, Cobi, czy ponadczasowe klocki drewniane to uniwersalny prezent, odpowiedni na każdą okazję.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Gdzie kupić zabawki, które rozwijają dziecko? W sklepie Urwis.pl!

Bez względu na to, w co lubi bawić się twoja pociecha, chcesz, aby zabawki nie tylko były dla niej źródłem radości, lecz także pomagały się rozwijać. W świecie fantazji dziecko wciela się w różne role – może być kierowcą samochodu rajdowego albo dzielnym strażakiem, który ratuje ludzi z płonącego budynku, lekarzem dla swoich lalek, ale też nauczycielem i ich opiekunem. Dziecięca wyobraźnia jest wręcz nieograniczona. Warto podsuwać maluchowi takie zabawki, które pomogą mu rozwijać nie tylko wyobraźnię, lecz także zmysł przestrzenny i logiczne myślenie. Doskonale nadają się do tego puzzle do układania dla dzieci. Dzięki nim twoja pociecha będzie ćwiczyć pamięć i uczyć się łączyć niezwiązane ze sobą elementy w logiczną całość. Bardzo dobrym przykładem zabawek, które rozwijają dziecko, są też klocki LEGO. Dzięki nim maluchy mogą nauczyć się budować figury przestrzenne i korzystać z instrukcji układania. Te i inne produkty pomagające twoim pociechom rozwijać się znajdziesz w bogatej ofercie sklepu internetowego Urwis.pl.

Jakie zabawki kupić młodszym dzieciom?

Kiedy wybierasz się w odwiedziny do rodziny lub znajomych, którzy mają malutkie dziecko, prawdopodobnie zastanawiasz się, co będzie najlepszym prezentem. Jakie zabawki kupić dla niemowlaka, a jakie dla dwulatka lub rocznego malucha? Dla niemowląt i małych dzieci najlepszym rozwiązaniem będą drewniane zabawki edukacyjne. Są ekologiczne i zachęcają do manualnego poznawania otoczenia. Dla nieco starszej pociechy, np. dwulatka, ważne jest, by zabawka była kolorowa, zaskakująca i wydająca dźwięki. Dobrze sprawdzą się też przytulanki. Szeroką ofertę zabawek dla najmłodszych znajdziesz w sklepie internetowym Urwis.pl.

Kupuj na Urwis.pl i zbieraj °Punkty PAYBACK!

Urwis.pl jest jednym z partnerów Programu. Kiedy kupujesz w nim zabawki, nie tylko dajesz radość swojemu dziecku, lecz także zyskujesz °Punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P. Zebrane w ten sposób °Punkty trafiają na twoje konto w Programie. Możesz je później wykorzystać do tego, by obniżyć wysokość rachunku za zakupy u stacjonarnych partnerów PAYBACK. Istnieje również możliwość wymiany °Punktów na nagrody rzeczowe i vouchery do wybranych partnerów Programu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zarejestruj się w Programie i zacznij zbierać °Punkty. Zanim kupisz zabawki dla swojego dziecka na Urwis.pl, sprawdź w aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony. Dzięki nim zdobędziesz bonusowe °Punkty. Po aktywacji wybranego kuponu kliknij przycisk „do sklepu”. Przeniesiesz się wtedy na stronę internetową partnera, gdzie będziesz mógł sfinalizować transakcję.