Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na topsecret.pl

1 °P za 3 zł

Top Secret to marka przeznaczona dla młodych aktywnych osób, które w pracy chcą wyglądać profesjonalnie, ale jednocześnie modnie i efektownie. Dlatego tworzymy kolekcje w stylu "soft office" mieszczące się w nurcie tzw. nieformalnej elegancji. Linie kolekcji damskich podkreślają kobiecość, natomiast męskie dodają pewności siebie.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Topsecret.pl – czyli styl soft office dla kobiet i mężczyzn

Szukasz stylizacji do pracy, na spotkania biznesowe czy eleganckie wyjścia? Topsecret.pl to miejsce dla ciebie! Ten wyjątkowy sklep internetowy jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają szykownych ubrań i dodatków. Idealnie wpiszą się one w biznesowy dress code lub po prostu będą doskonałym uzupełnieniem stylu smart casual na co dzień. W ofercie topsecret.pl możesz także znaleźć propozycje na specjalnie okazje, np. garnitury dla mężczyzn czy sukienki wieczorowe dla kobiet. W dziale „Party” można znaleźć koktajlową kolekcję dla niej i dla niego.

Ciekawą sekcją na stronie sklepu są „Newsy”. Jeśli poszukujesz inspiracji, koniecznie musisz tam zajrzeć. Znajdują się tam artykuły na temat panujących trendów, aktualne wydarzenia, ale także lookbooki pod postacią galerii zdjęć czy ABC mody, z którego można dowiedzieć się wielu cennych informacji.

Moc korzyści dla użytkowników

Na topsecret.pl można liczyć na szereg promocji. Ubrania i akcesoria w wyjątkowych cenach można zakupić w dziale „Outlet”, gdzie zniżki sięgają nawet do -80%. Polując na okazje, warto też zajrzeć do działu „Promocje”. Do zakupów może cię również zachęcić fakt, że marka często oferuje atrakcyjne rabaty na duże zamówienia. Zazwyczaj są to specjalne kody, które obniżają cenę wyjściową podczas finalizowania transakcji, np. 30 zł za zakupy powyżej 150 zł. Dla klubowiczów świetną okazją do zaoszczędzenia podczas zakupów są specjalne kupony o wartości 100 zł za każde wydane 100 zł.

Warto też dodać, że klienci sklepu internetowego topsecret.pl mają aż do 30 dni na zwrot towaru, a wysyłka jest darmowa za zamówienia od 149 zł. Ponadto, kupując na topsecret.pl, zbierasz punkty PAYBACK.