Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na timetrend.pl

1 °P za 3 zł

W salonach Time Trend można znaleźć ponad 40 marek zegarków, które trafiają w różne gusta. Zegarki fashion, sportowe, eleganckie i ekstrawaganckie, na co dzień i na specjalne okazje.

Informacje o sklepie


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Markowe zegarki w zasięgu twojej ręki

W sklepie Time Trend znajdziesz szeroką ofertę zegarków największych światowych marek. Obecnie dostępne są produkty ponad 40 firm oferujących zegarki męskie, damskie i dziecięce. Znajdziesz tam zarówno modele eleganckie, codzienne czy sportowe, jak i takie, które idealnie sprawdzą się jako romantyczny prezent. Wszystkie produkty zostały podzielone na przejrzyste kategorie, takie jak m.in. kategoria Outlet, w której znajdziesz wybrane modele w przystępnej cenie. Możesz też wyszukać zegarek na podstawie swojej ulubionej marki lub przeznaczenia.

Ekskluzywne pomysły na prezenty – zainspiruj się ofertą Time Trend

Jeśli szukasz pomysłu na ekskluzywny prezent, w sklepie Time Trend znajdziesz wiele inspiracji. Oprócz eleganckich zegarków są tutaj także dostępne artykuły piśmiennicze, w tym pióra wieczne, kulkowe oraz długopisy. Zwróć również uwagę na to, że robiąc zakupy w tym sklepie, zbierasz °Punkty w PAYBACK. Za każde wydane 3 zł na twoje konto wpłynie 1 °Punkt. Sprawdzaj regularnie w aplikacji lub na stronie, jakie kupony są dostępne. Dzięki nim możesz szybciej zbierać °Punkty. Pamiętaj o tym, aby przed rozpoczęciem zakupów zawsze odwiedzić stronę główną Programu lub aplikację i stamtąd przejść do sklepu partnera. Zyskasz w ten sposób pewność, że °Punkty za dokonaną transakcję zostaną doliczone do twojego konta.