Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na tech4life.pl

1 °P za 3 zł

Sklep Tech4Life.pl oferuje najwyższej jakość sprzęt AGD. W ofercie sklepu znaleźć można roboty sprzątające i roboty koszące znanych światowych marek iRobot i Robomow. Kolejną grupą asortymentu są urządzenia dbające o jakość powietrza w naszym otoczeniu: nawilżacze i oczyszczacze powietrza, aromatyzery, wentylatory i termowentylatory, higrometry szwajcarskiej marki StadlerForm. Nie zabrało też w ofercie sklepu urządzeń ułatwiających pracę w kuchni: wolnowary Crock-Pot, zgrzewarki próżniowe Food Saver, blendery tostery, opiekacze i ekspresy do kawy angielskiej marki Breville.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Tech4life.pl – produkty dla miłośników dobrej jakości sprzętu

W sklepie tech4life.pl znajdziesz szeroki wybór produktów ułatwiających pracę w kuchni i pochodzących od cenionych producentów, np. wolnowary Crock-Pot, gofrownice, ekspresy do kawy i opiekacze marki Breville, zgrzewarki próżniowe, grille, czajniki oraz blendery. Możesz też kupić elementy wyposażenia kuchni, np. zestaw garnków czy noży renomowanej marki Kohersen. Obszerną kategorię stanowią roboty sprzątające i koszące. Pochodzą one od znanych światowych marek, takich jak iRobot czy Robomow. W sklepie znajdziesz również urządzenia poprawiające jakość powietrza – wentylatory, oczyszczacze, osuszacze, termowentylatory, nawilżacze oraz aromatyzatory. Ciekawą kategorię stanowią stacje parowe. Na tech4life.pl znajdzie się także coś dla fanów aktywności na świeżym powietrzu. Poprzez stronę możesz nabyć pojazdy elektryczne, takie jak: hulajnogi, rolki, segwaye czy monocykle.

Sklep, który dba o potrzeby klientów

Dokonując zakupów w sklepie internetowym tech4life.pl, możesz sporo zaoszczędzić. Na stronie regularnie pojawiają się różnego rodzaju promocje, co powinno ucieszyć tych, którzy szukają okazji do nabycia wcześniej upatrzonych produktów po obniżonej cenie. Ponadto, w przypadku zakupów powyżej 200 złotych dostawa jest darmowa, a wysyłki są realizowane w ciągu 2 dni roboczych. Tym, którzy nie są w stanie uregulować całej płatności od razu, sklep oferuje raty 0%. Warto też wspomnieć, że dzięki dokonywaniu zakupów na tech4life.pl możesz zbierać punkty PAYBACK, a potem wymieniać je na nagrody.

Sklep został doceniony przez konsumentów. Tech4life.pl wyróżniono znakiem jakości obsługi 2019 roku, co tylko potwierdza jego nienaganną opinię.