Zbieraj punkty w sklepie szachownica.pl | PAYBACK

1 °P za 3 zł

Sklep oferuje modną i tanią odzież damską, męską, chłopięcą i dziewczęcą. Priorytetem sklepu jest doskonały stosunek jakości do ceny kolekcji.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Szachownica.com.pl – coś ładnego dla każdego

Sklep szachownica.com.pl to nasz partner internetowy, który oferuje odzież męską i damską. Wśród wielu propozycji znajdują się także ubrania dla dzieci od trzech lat oraz dla nastolatków. Wszystkie dostępne kolekcje wpisują się w najnowsze założenia modowych trendów. Niezależnie więc od tego, czy szukasz stylowych wygodnych spodni na co dzień czy bluzy lub sukienki, na stronie szachownica.com.pl na pewno je znajdziesz. Ubrania dostępne są w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Dzięki temu bez problemu wybierzesz to, co będzie idealnie pasować do twojej sylwetki.

Sklep jest chętnie wybierany z uwagi na to, że oferuje ubrania dobrej jakości w przystępnych cenach. Dodatkowo na klientów zawsze czekają liczne promocje. Na stałe gości też na stronie dział Outlet, gdzie można kupić najmodniejsze ubrania w okazyjnych cenach – nawet do -70%.

Wygodne zakupy online z szachownica.com.pl

Szachownica.com.pl to sklep oferujący wiele udogodnień dla klientów. Wśród wielu zalet należy zwrócić uwagę na możliwość darmowego odbioru zamówienia, jeżeli zamawia się bezpośrednio do sklepu. I to bez względu na jego wysokość. Inne formy dostawy również dostępne są za darmo, pod warunkiem, że wartość zakupów będzie wynosić minimum 50 zł.

Zakupy z Szachownicą to także możliwość zdobycia punktów PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem zakupów zalogować się na naszej stronie i przez nią wejść na stronę sklepu partnerskiego.