Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na swarovski.com

1 °P za 3 zł

BIŻUTERIA SWAROVSKI. SWAROVSKI BRANSOLETKI, KOLCZYKI, PIERŚCIONKI. Swarovski – to luksusowa, znana za całym świecie marka, która dysponuje zróżnicowaną ofertą produktów wykraczającą poza samą produkcję kryształów, z których jest znana.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Poznaj niezwykły blask kryształów

Swarovski to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek biżuteryjnych na świecie. Tworzone przez nią kryształy stały się synonimem elegancji i luksusu, dostępnym dla wielu osób. Od lat tymi właśnie kryształami ozdabiane są wyroby biżuteryjne, a także zegarki, ubrania oraz akcesoria, takie jak torebki, etui na telefony czy nawet buty.

Kryształki produkuje się ze szkła kryształowego o specyficznym blasku, który zachwyca za każdym razem, gdy pada na nie światło. Z tego też względu kryształy Swarovskiego są chętnie wykorzystywane m.in. do tworzenia dekoracji do domu.

Sprawdź ofertę na swarovski.com i wybierz coś dla siebie i swoich bliskich

Sklep swarovski.com oferuje szeroki wybór biżuterii damskiej i męskiej. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych inspiracji na prezenty dla bliskich, niezależnie od okazji. Oprócz tego możesz kupić np. zegarki zdobione kryształkami. Wiele ciekawych produktów jest dostępnych w dziale “Akcesoria” – zawiera on m.in. okulary przeciwsłoneczne, breloczki, a nawet długopisy.

Jeżeli lubisz piękne dekoracje, powinieneś sprawdzić ofertę w kategorii “Dekoracje”. Mieszczą się w niej m.in. ozdoby do lampionów oraz różnego rodzaju figurki, w tym przedstawiające postaci ze znanych filmów i bajek.

Pamiętaj również, że robiąc zakupy u tego partnera Programu, możesz zbierać punkty PAYBACK. Wystarczy, że wcześniej wejdziesz na naszą stronę, skąd zostaniesz przekierowany na swarovski.com. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Sprawdź też, czy na stronie PAYBACK są dostępne kupony, które pozwolą ci zebrać większą liczbę punktów.