Zbieraj pubnkty PAYBACK za zakupy na sunandsnow.pl

1 °P za 3 zł

Sun & Snow jest największą firmą w Polsce oferującą wynajem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych i miastach. Wśród 1000 apartamentów znajdziesz w pełni wyposażone i eleganckie mieszkania położone w wyjątkowych lokalizacjach, blisko natury lub wręcz przeciwnie – w sąsiedztwie atrakcji turystycznych i centrum miasta i biznesu. Bez względu na to, czy szukasz miejsca noclegowego na wakacje, długi weekend czy na czas wyjazdu służbowego, skorzystaj z naszych apartamentów, a już zawsze będziesz chciał nocować z Sun & Snow.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Sunandsnow.pl – najlepsze miejsce do rezerwacji apartamentów

Na sunandsnow.pl jest do wyboru aż 2000 apartamentów w 30 wyjątkowych lokalizacjach w Polsce. Możesz więc wybrać w pełni wyposażone mieszkania w zacisznych miejscach oddalonych od zgiełku lub te w samym centrum. Szukasz miejsca blisko natury czy wręcz przeciwnie – takiego, które jest niedaleko atrakcji turystycznych? Na sunandsnow.pl z pewnością znajdziesz coś, co w pełni będzie odpowiadało twoim potrzebom. Są tu zarówno apartamenty na krótki pobyt (np. na czas wyjazdu służbowego), jak i miejsca wymarzone na wakacyjny wypoczynek z rodziną. W poszukiwaniu idealnego noclegu pomogą ci praktyczne i bardzo precyzyjne filtry. Co ciekawe, oprócz takich kryteriów wyboru jak liczba pokoi, kuchnia, łazienka czy łóżka, można wyselekcjonować inne, bardziej szczegółowe, jak np. strony świata, możliwość przyjechania z psem, widok czy elementy wyposażenia takie jak kominek, sauna, klimatyzacja lub nawet łóżeczko dla dziecka.

Dlaczego warto zarezerwować pobyt?

Firma Sun&Snow Sp. z o.o. działa na rynku od 2008 roku i od tego czasu przekonała do swoich usług rzesze osób. Tym, co doceniają w niej klienci, jest wysoka jakość obsługi gości i starannie wyselekcjonowane apartamenty w całej Polsce. Rezerwując pobyt, zyskujesz zatem pewność, że miejsce wypoczynku jest sprawdzone. Warto wiedzieć, że na stronie pojawiają się często promocje, np. na wypoczynek letni czy zimowy z dużym upustem cenowym, więc jeśli chcesz upolować okazje, warto z nich skorzystać. Jeśli zaś planujesz prezent dla bliskiej osoby pod postacią vouchera wypoczynkowego, możesz takowy zakupić na stronie. Wartość vouchera wynosi od 100 do 2000 złotych.