Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Sprint Rowery

1 °P za 3 zł

Pierwszy sklep Centrum Rowerowego Sprint powstał w 1991 roku i od początku działalności był ukierunkowany na dostarczanie Klientom najwyższej jakości rowerów oraz części rowerowych renomowanych światowych producentów. Trzonem oferty były rowery marki Giant i Wheeler, które w tamtych czasach stanowiły czołówkę technologiczną w rowerowym świecie.
W miarę upływu lat, marka Sprint stała się liderem w segmencie rowerów wysokiej klasy. Zorientowani doradcy oraz wykwalifikowani i doświadczeni serwisanci rowerowi, z łatwością zarażali swoją pasją Klientów. Po paru latach zaczęły się wspólne zbiórki i kręcenie pierwszych kilometrów po okolicznych szosach i Puszczy Knyszyńskiej. W tamtym okresie powstały również plany stworzenia najlepszego sklepu rowerowego w Polsce.


Informacje o sklepie

Chcesz zbierać °punkty kupując w Sprint Rowery i nie masz jeszcze konta? Załóż je tutaj >

Informacje o sklepie

  • °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.
  • Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.
  • Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.
  • Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).
  • Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.
  • °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.
  • Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.
  • °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.