Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na sportowysklep.pl

1 °P za 3 zł

Sportowysklep.pl to idealne miejsce dla ludzi kochających aktywny styl życia oraz ceniących modny, a zarazem wygodny strój. W ofercie znajdziesz pełen asortyment produktów przeznaczonych do każdego rodzaju treningu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Sportowysklep.pl – wszystko w jednym miejscu

Szeroki asortyment w Sportowysklep.pl obejmuje wszystko to, co potrzebne jest zarówno do zawodowego, jak i amatorskiego uprawiania sportu. W ofercie znajdują się buty, ubrania oraz akcesoria sportowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Gwarancją najwyższej jakości produktów są znane i cenione marki. W Sportowysklep.pl znajdziesz artykuły m.in. takich firm, jak: Adidas, Nike, Reebok, Puma, Asics, Mizuno, Salomon, The North Face, Vans, Converse, Champion czy FILA. Wśród oferowanych akcesoriów są: sprzęt do ćwiczeń, piłki do gry w siatkówkę, koszykówkę czy futbol, ochraniacze, odzież kompresyjna, okulary, zegarki, latarki, skarpety, torby, plecaki sportowe oraz turystyczne, artykuły trekkingowe, campingowe, a także na basen. Szczególnie rozbudowaną ofertę sklep przygotował dla miłośników crossfitu.

Odzież i obuwie na trening i na co dzień

Profesjonalne artykuły sportowe nie wyczerpują bogatej oferty Sportowysklep.pl. Asortyment obejmuje także odzież i obuwie lifestyle’owe, turystyczne i trekkingowe, a także klapki i sandały oraz buty zimowe. Dostępna odzież to przede wszystkim: koszulki, bluzy, kurtki, spodnie, spodenki, dresy, staniki sportowe.

Bezpieczne i wygodne zakupy

Zakupy w Sportowysklep.pl są w pełni bezpieczne. Towar, który nie spełnia oczekiwań klienta, może zostać zwrócony w ciągu 30 dni. Zakupione produkty podlegają dwuletniej gwarancji. Wszystkie zamówienia, których wartość przekracza 200 zł, wysyłane są bezpłatnie. Sklep organizuje sezonowe wyprzedaże, a ostatnie sztuki produktów można kupić za połowę ceny.