Zbieraj punkty PAYBACK na Smartney

4 000 °P za pożyczkę

Smartney jest firmą pożyczkową należącą do francuskiej Grupy Oney Bank, która działa od 35 lat na 11 rynkach i obsługuje ponad 7,6 miliona klientów na całym świecie. Łącząc pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań z wiedzą ekspercką i doświadczeniem w finansach zaprojektowali REWOLUCYJNIE atrakcyjną ofertę kredytu konsumenckiego! Szybki i prosty proces oraz konkurencyjna cena bez ukrytych kosztów. A to wszystko wprost z Twojego smartfona lub komputera

Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu wniosku o udzielenie pożyczki na Smartney.pl i zawarciu umowy na podstawie tego wniosku.

Oferta przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów Smartney. Z oferty można skorzystać tylko jeden raz.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone wyłącznie po przejściu na stronę promocji za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji.

Loyalty Partner Polska działa w charakterze pośrednika kredytowego w rozumieniu ustawy o kredycie konsumenckim, szczegółowe informacje o charakterze współpracy na www.payback.pl/finanse.

Maksymalne RRSO 80,65%

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.