Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na sinsay.com

1 °P za 3 zł

SiNSAY to marka odzieżowa, skierowana do dziewczyn poszukujących niebanalnych rozwiązań modowych. Różnorodność, nietuzinkowe projekty mocno osadzone w najnowszych trendach, odważne wzory i nadruki to niewątpliwie główne atuty propozycji marki SiNSAY. W ofercie sklepu znaleźć można również niesztampowe akcesoria.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Stylowe zakupy dla ciebie, rodziny i domu w Sinsay

Marka Sinsay w swojej ofercie ma ubrania skierowane do różnych grup odbiorców. Coś dla siebie znajdą tutaj młode dziewczyny potrzebujące odpowiedniego stroju do szkoły lub na spotkanie ze znajomymi. Przygotowano też kolekcje skierowane do dojrzałych kobiet szukających ubrań i dodatków, które podkreślą ich indywidualny styl. Również panowie niezależnie od wieku i stylu znajdą tu coś dla siebie. W sklepie internetowym Sinsay czeka także szeroka oferta dla najmłodszych.

W ofercie znajdziesz szeroki wybór dodatków do strojów utrzymanych w różnej stylistyce. Asortyment jest cały czas poszerzany, dzięki czemu możesz zamówić różnego rodzaju dodatki do domu, takie jak np. akcesoria łazienkowe, kuchenne oraz dodatki tekstylne do pokoi dziecięcych.

Sinsay + PAYBACK, czyli jeszcze więcej możliwości zbierania punktów w Programie

Jeżeli w ofercie Sinsay znalazłeś coś dla siebie, pamiętaj o możliwości zbierania punktów PAYBACK. Aby zostały one dodane do twojego konta, najpierw zaloguj się w naszym serwisie lub aplikacji i stamtąd przejdź na stronę partnera. Po każdej przeprowadzonej w ten sposób transakcji otrzymasz punkty podstawowe. Jeżeli chcesz zyskać jeszcze więcej środków, aktywuj dostępne na stronie kupony. Dzięki nim twoje konto zasilą punkty bonusowe i o wiele szybciej odbierzesz upatrzone nagrody dostępne na stronie lub w aplikacji. Do wyboru masz m.in. nagrody rzeczowe lub vouchery np. do sklepów odzieżowych. Zebrane przez siebie środki możesz też wykorzystać do pomocy innym i przeznaczyć je na cele charytatywne.