Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na shopee.pl

1 °P za 3 zł

Shopee to wiodąca platforma zakupowa we Wschodniej Azji. Niedawno otworzyliśmy się również na rynek polski, aby nasze zaskakująco dobre oferty docierały również do Was!

Odwiedź nasz sklep online i znajduj oferty w najlepszych cenach, które w pełni zaspokoją Twoje potrzeby. Zrób swoje zakupy, wybierając spośród rozmaitych kategorii, takich jak Dom i Ogród, Telefony i akcesoria, Sport i rekreacja, Moda damska i wiele innych! U nas znajdziesz oferty, które w pełni Cię usatysfakcjonują. Pobierz aplikację Shopee Polska i ciesz się najlepszymi ofertami, poluj na Okazje Dnia i wykorzystuj rabaty na swoje zakupy online i korzystaj z bezpłatnej dostawy na wszystkie zamówienia! Zakupy online nigdy nie były tak proste!


WARTO WIEDZIEĆ


Aby mieć pewność, że punkty PAYBACK za zakup w Shopee zostaną Ci naliczone, zezwól na aktywność ciasteczek third party cookie. Możesz to również zrobić w ustawieniach swojego konta Shopee.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.