Zbieraj punkty PAYBACK w Santander Banku - Konto Jakie Chcę

5 000 °P za założenie konta

Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) jest drugim pod względem wielkości aktywów bankiem w Polsce, oferującym rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji.

Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu wniosku o założeniu Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska oraz zawarciu umowy na podstawie tego wniosku.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK, w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji. Uczestnik może skorzystać z promocji jednokrotnie.

Oferta wyłącznie dla nowych klientów banku (osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały konta w Santander Banku).


Korzystaj z Konta Jakie Chcę bez zbędnych opłat


0 zł za prowadzenie konta

0 zł za wypłaty Kartą Dopasowaną w bankomatach Santander Bank Polska

0 zł za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej

0 zł za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w Polsce

0 zł za kartę do konta (przy zmianie wariantu opłaty i 5 płatnościach kartą w miesiącu)

0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty


Każdy klient może założyć tylko 1 konto

1. Na stronie reklamodawcy wypełni wniosek prawidłowymi danymi zgodnymi z dowodem osobistym

2. Zostanie podpisana umowa o prowadzenie konta osobistego w terminie do 30 dni od daty wypełnienia wniosku

3. Konto może być założone przez jedną osobę jedynie raz

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.