Gdzie kupić piękne sadzonki do ogrodu? W sklepie Sadowniczy.pl!

1 °P za 3 zł

Sadowniczy.pl to prawie 5 tys. produktów oraz asortyment ogrodniczy. Domeną sklepu Sadowniczy.pl jest i będzie sprzedaż sadzonek roślin uprawnych oraz ozdobnych. Sklep jest wyposażony w odpowiednią infrastrukturę techniczną, dzięki której logistyka wysyłki żywych roślin została bardzo dobrze opanowana. Każda pora roku jest dobra, by wzbogacić ogród o nowe sadzonki, drzewka i kwiaty. Wystarczy odrobina słońca i inspiracji, by ogród zaczął na nowo kwitnąć i zachwycać wyglądem. Największym problemem jest to, skąd wziąć odpowiednie nasiona i sadzonki. Z odpowiedzią przychodzi sklep Sadowniczy.pl. Znajdziesz w nim szeroki wybór roślin ozdobnych i owocowych, sadzonek, cebulek kwiatowych oraz nasion warzyw i owoców.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Gdzie kupić nasiona, sadzonki i cebulki kwiatowe?

Jeśli marzysz o ogrodzie pełnym warzyw, to sklep internetowy Sadowniczy.pl będzie idealnym miejscem dla ciebie. Możesz kupić tu nasiona warzyw i owoców. Dzięki temu wyhodujesz takie rośliny jak np. arbuz, bakłażan, bób, brokuł, burak, cebula, dynia, cukinia, marchew, fasola, sałata, jarmuż, kalafior, kapusta, kalarepa, melon, papryka, pomidor, pietruszka. Oprócz tego w sklepie Sadowniczy.pl dostaniesz nasionka na kiełki, nasiona ziół, kwiatów i wielu innych roślin. Możesz też zaopatrzyć się w sadzonki drzewek i krzewów owocowych. Znajdziesz tu m.in.: brzoskwinie, czereśnie, grusze, jabłonie, morele, śliwy, wiśnie, orzechy, a także stare odmiany drzewek owocowych. Jeśli preferujesz krzewy owocowe, w sklepie Sadowniczy.pl kupisz: agresty, porzeczki, maliny, winogrona, jeżyny i borówki. Możesz również zdecydować się na sadzonki różnych odmian truskawek i poziomek. Z pewnością nie wyobrażasz sobie, że twój ogród mógłby istnieć bez kwiatów. Robiąc zakupy w sklepie Sadowniczy.pl, nie zapomnij zajrzeć do działu kwiatowego, gdzie możesz kupić najróżniejsze gatunki i odmiany tych roślin. Kwiaty dostępne są w postaci zarówno cebulek kwiatowych, jak i nasion.

Dołącz do Programu i zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy w sklepie Sadowniczy.pl!

Sklep internetowy Sadowniczy.pl jest jednym z naszych partnerów. Kupując w nim sadzonki, krzewy i nasiona do swojego ogrodu, zbierasz °Punkty PAYBACK. Za każdym razem, gdy wydasz 3 zł, na twoim koncie pojawi się 1°P. Możesz również wymieniać punkty na nagrody rzeczowe i vouchery do wybranych partnerów Programu. Zarejestruj się w Programie i zacznij zbierać °Punkty PAYBACK. Przed zrobieniem zakupów sprawdź w aplikacji lub na naszej stronie, czy są dostępne kupony do sklepu internetowego Sadowniczy.pl. Dzięki nim na twoje konto wpłyną °Punkty dodatkowe. Wystarczy, że aktywujesz kupon, przejdziesz na stronę sklepu i sfinalizujesz transakcję, a zyskasz °Punkty PAYBACK.