Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na sadowniczy.pl

1 °P za 3 zł

Sadowniczy.pl to prawie 5 tys. produktów oraz asortyment ogrodniczy. Domeną sklepu Sadowniczy.pl jest i będzie sprzedaż sadzonek roślin uprawnych oraz ozdobnych. Sklep jest wyposażony w odpowiednią infrastrukturę techniczną, dzięki której logistyka wysyłki żywych roślin została bardzo dobrze opanowana.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Sadowniczy.pl – szeroka oferta dla pięknego i funkcjonalnego ogrodu

W sadowniczy.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne do ogrodu. Oferta obejmuje ponad 5 tys. produktów. Asortyment tworzą rośliny ozdobne – krzewy i drzewa liściaste i iglaste, byliny, pnącza, róże, choinki oraz rośliny owocowe – drzewka kolumnowe, karłowe, sadzonki truskawek, krzewy owocowe. Bogata oferta nasion i cebulek obejmuje nasiona rolnicze, kwiatów, kiełków, ziół, warzyw, ziemniaki sadzeniaki oraz cebulki kwiatowe. Dla zapewnienia jak najlepszej i najefektywniejszej pielęgnacji dostępne są biologiczne środki ochrony roślin, nawozy, grzybnie oraz narzędzia ogrodnicze. W trosce o wysoką estetykę ogrodów sklep oferuje kamienie ozdobne. Szeroki asortyment tworzą rośliny i preparaty odstraszające komary. W sadowniczy.pl można kupić naturalne przyprawy, bakalie, miody, oleje, mąki i kasze, herbaty, kawy, soki i syropy oraz przetwory wolne od chemicznych dodatków. Ponadto dostępne są karmy i pozostałe artykuły dla zwierząt domowych (psów i kotów) oraz dzikich ptaków. Co tydzień przygotowywane są oferty specjalne, czyli produkty sezonowe dostępne w korzystnych cenach.

Profesjonalne porady i bezpieczne zakupy

Sklep sadowniczy.pl powstał z zamiłowania do rolnictwa. Wykształcenie kierunkowe oraz bogate doświadczenie właścicieli to gwarancja udanych zakupów i profesjonalnych porad ogrodniczych, dzięki którym stworzysz ogród dokładnie taki, jaki chcesz. Za zakupy można zapłacić gotówką przy odbiorze, przelewem oraz kartą kredytową lub debetową. Przy zakupach za min. 120 zł dostępna jest bezpłatna wysyłka. Jeśli stwierdzisz, że zamówione produkty jednak nie są ci potrzebne bądź nie spełniają twoich oczekiwań, możesz je zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odstąpienia od umowy.