Zbieraj °Punkty PAYBACK za wynajem aut na Rentalcars.com

1 °P za 3 zł

Rentalcars.com to największa na świecie platforma online pośrednicząca w wynajmie samochodów z ponad 900 wypożyczalni w 160 krajach na całym świecie.

*Warunki naliczenia °Punktów za wynajem aut na Rentalcars.com po rozwinięciu „Informacje o sklepie”.

Informacje o sklepie

Podczas dokonania rezerwacji zostanie Ci przyznane 0 °P. Prawidłowa liczba Twoich °Punktów pojawi się na Twoim koncie do 35 dni od momentu zwrócenia auta do wypożyczalni. Jeśli przy robieniu rezerwacji skorzystałeś z °Punktów promocyjnych, one także zostaną naliczone 35 dni od momentu zwrócenia auta do wypożyczalni.

Przyznanie prawidłowej liczby °Punktów po upływie do 35 dni od daty zwrotu auta do wypożyczalni ma związek z potwierdzeniem Twojego wynajmu przez Rentalcars.com. Pamiętaj, że tylko zrealizowane wynajmy podlegają naliczeniu °Punktów. °Punkty są naliczane na podstawie kosztów wynajmu auta, bez opcjonalnych dodatków takich jak zabezpieczenie, GPS, foteliki czy tzw. opłata „one way”.


Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Poznaj zasady wynajmu samochodów z Rentalcars

Rentalcars to platforma, na której w szybki sposób zarezerwujesz samochód na terenie całego kraju, a także w wybranych miastach Europy i innych kontynentów. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę miejsce odbioru samochodu oraz czas najmu, jaki cię interesuje. Możesz też wybrać inne miejsce zwrotu pojazdu, niż to, z którego go wynajmowałeś. Rentalcars współpracuje z największymi wypożyczalniami aut online, dzięki czemu masz pewność, że samochód, który otrzymasz, będzie idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Zasady wynajmu są niezwykle elastyczne, nie ma ukrytych opłat, a ceny są przystępne. Przed upływem 48 godzin do wskazanej przez ciebie daty odbioru pojazdu możesz bezpłatnie zmienić lub odwołać rezerwację.

Bezpieczny wynajem samochodów i zbieranie °Punktów w Programie PAYBACK

Wypożyczanie pojazdów za pośrednictwem naszego partnera jest bezpieczne i bardzo łatwe. W koszty wliczono także ubezpieczenie samochodu. W Rentalcars pełne ubezpieczenie to m.in. OC i AC, cena zawiera również opłaty lotniskowe i lokalne podatki, więc ceny mogą być pod tym względem zróżnicowane.

Jeżeli oczekujesz czegoś więcej, pamiętaj, że wynajmowanie pojazdu za pośrednictwem Rentalcars to także możliwość zbierania °Punktów PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 °Punkt. Jeśli zauważysz, że w aplikacji lub na stronie Programu pojawią się kupony do tego partnera, aktywuj je. Dzięki temu zyskasz dodatkowe środki, które szybko zasilą twoje konto. Później możesz wymienić je na wybrane przez siebie nagrody rzeczowe lub vouchery.