Zbieraj °Punkty PAYBACK za wynajem aut na Rentalcars.com

1 °P  za 3 zł

Poznaj zasady wynajmu samochodów z Rentalcars

Rentalcars to platforma, na której w szybki sposób zarezerwujesz samochód na terenie całego kraju, a także w wybranych miastach Europy i innych kontynentów. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę miejsce odbioru samochodu oraz czas najmu, jaki cię interesuje. Możesz też wybrać inne miejsce zwrotu pojazdu, niż to, z którego go wynajmowałeś. Rentalcars współpracuje z największymi wypożyczalniami aut online, dzięki czemu masz pewność, że samochód, który otrzymasz, będzie idealnie dopasowany do twoich potrzeb. Zasady wynajmu są niezwykle elastyczne, nie ma ukrytych opłat, a ceny są przystępne. Przed upływem 48 godzin do wskazanej przez ciebie daty odbioru pojazdu możesz bezpłatnie zmienić lub odwołać rezerwację.

Bezpieczny wynajem samochodów i zbieranie °Punktów w Programie PAYBACK

Wypożyczanie pojazdów za pośrednictwem naszego partnera jest bezpieczne i bardzo łatwe. W koszty wliczono także ubezpieczenie samochodu. W Rentalcars pełne ubezpieczenie to m.in. OC i AC, cena zawiera również opłaty lotniskowe i lokalne podatki, więc ceny mogą być pod tym względem zróżnicowane.

Jeżeli oczekujesz czegoś więcej, pamiętaj, że wynajmowanie pojazdu za pośrednictwem Rentalcars to także możliwość zbierania °Punktów PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 °Punkt. Jeśli zauważysz, że w aplikacji lub na stronie Programu pojawią się kupony do tego partnera, aktywuj je. Dzięki temu zyskasz dodatkowe środki, które szybko zasilą twoje konto. Później możesz wymienić je na wybrane przez siebie nagrody rzeczowe lub vouchery.