Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na reebok.pl

1 °P za 3 zł

Reebok to marka, która istnieje na rynku od ponad stu lat! Początki jej historii sięgają 1895 roku. Z małego, rodzinnego biznesu powstał gigant i jeden z największych graczy na rynku modowo-obuwniczym

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Reebok.pl – niezwykłe kolekcje sportowe

Reebok to marka, która łączy najnowocześniejszą technologię z ponadczasowym designem, osiągając najlepsze efekty – innowacyjną, wyjątkową odzież sportową i obuwie. Komfort, jaki zapewniają kolekcje Reebok, przekłada się na osiągnięcia sportowe oraz dobre samopoczucie na co dzień. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i fasonów możesz trenować z klasą, w swoim ulubionym stylu. W Reebok.pl dostępne są kolekcje dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Oferta obejmuje zarówno klasyczne rozwiązania, jak i obuwie oraz odzież do trenowania konkretnych dziedzin sportowych, takich jak crossfit, fitness, bieganie, sporty walki, a także dyscyplin studyjnych, np. jogi oraz tańca. Bogaty asortyment tworzą m.in. koszulki, topy, bluzy, kurtki, spodenki, spodnie, legginsy, dresy i stroje pływackie. Dostępna jest też kolekcja dla aktywnych przyszłych mam oraz stroje dla niemowląt, dzieci i młodzieży. Rabaty dla klientów sklepu internetowego to gwarancja atrakcyjnych cen. Warto również zapoznać się z propozycjami z outletu. Tabele rozmiarów umożliwiają jak najlepsze dobranie odzieży i obuwia. W przypadku niezadowolenia z zakupów możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki, nie podając przyczyny. Status paczki dostępny jest na koncie klienta.

Blog pełen inspiracji i stylowych porad

Na stronie internetowej Reebok.pl dostępny jest blog, w którym znajdują się modowe artykuły, porady, a także historie wielu sławnych osób sympatyzujących z marką. To ciekawe uzupełnienie portalu. Jeśli jednak od zakupów online wolisz te tradycyjne, robione w sklepie stacjonarnym, możesz skorzystać z zakładki Storelocator, czyli wyszukiwarki salonów firmowych w twojej okolicy.