Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na ravelo.pl

1 °P za 3 zł

Ravelo.pl to księgarnia internetowa z bardzo szerokim asortymentem książek i podręczników szkolnych. U nas znajdziesz książki swoich ulubionych autorów w atrakcyjnych cenach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Największe bestsellery na ravelo.pl

Niedawno twój ulubiony autor wydał nową książkę i chcesz jak najszybciej ją przeczytać? Znajomi z pracy polecili ci ciekawy tytuł i nie możesz się doczekać, kiedy wreszcie po niego sięgniesz? Dzięki ravelo.pl będziesz cieszyć się nową książką nawet następnego dnia.

Na ravelo.pl każdy znajdzie tytuł odpowiedni dla siebie. Powieści obyczajowe, emocjonujące romanse, wciągające biografie znanych osób, a także książki sensacyjne i wywołujące dreszcze kryminały to doskonałe propozycje na przyjemny wieczór lub sobotnie popołudnie. Znajdziesz tam również książki na temat diet i fitnessu, ekonomii, religii, a nawet do nauki języków obcych. Dzięki szerokiej ofercie na ravelo.pl możesz też kupić prezenty dla całej rodziny, w tym także dla dzieci w różnym wieku. W ofercie są także podręczniki szkolne.

Nie przepadasz za wersjami papierowymi książek? Wybierz tytuł z oferty e-booków lub audiobooków i ciesz się dobrą książką nawet w podróży.

Artykuły papiernicze, zabawki i akcesoria, czyli produkty dla całej rodziny

Na ravelo.pl znajdziesz nie tylko książki, lecz także wiele innych produktów, w tym artykuły papiernicze przydatne zarówno dla uczniów, jak i pracowników biura. Zachwyca też duży wybór zabawek. Zwróć uwagę m.in. na rozwijające gry planszowe nie tylko dla najmłodszych, lecz także dla nieco starszych dzieci. To doskonała rozrywka dla całej rodziny!

Warto też zajrzeć do zakładki „Dom i Ogród”. Na ravelo.pl kupisz m.in. kalendarze, akcesoria dla zdrowia i urody, komplety pościeli, piżamy, sprzęt elektroniczny, AGD, akcesoria ogrodnicze, a nawet gadżety na imprezę. Nie zapomniano również o miłośnikach sportu – w ofercie sklepu znajdziesz m.in. latarkę czołową oraz kuchenkę turystyczną.