Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na PZWL

1 °P za 3 zł

W Księgarni Medycznej PZWL znajdą Państwo bogatą ofertę naukową dla środowiska medycznego – literaturę zawodową, podręczniki akademickie oraz monografie, słowniki, leksykony, encyklopedie, zarówno poradniki medyczne, jak i materiały dydaktyczne.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

PZWL – wydawnictwo z wieloletnią tradycją

PZWL to największe w Polsce wydawnictwo medyczne, a jego pełna nazwa to Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich. W 2020 roku obchodzi 75. jubileusz działalności, a od 1998 roku jest częścią grupy PWN, jednego z najbardziej renomowanych wydawnictw naukowych w naszym kraju. Wśród publikacji wypuszczanych na rynek są te skierowane m.in. do lekarzy oraz studentów różnych specjalizacji (np. stomatologów, farmaceutów), a także do personelu medycznego. Przekazują one cenną wiedzę, która pozwala lepiej zadbać o zdrowie pacjentów.

Publikacje naukowe, które pozwolą zadbać ci o zdrowie

W księgarni wydawnictwa PZWL można znaleźć także publikacje, które poszerzą wiedzę osób chcących zadbać o swoje zdrowie. To książki dotyczące konkretnych chorób oraz różnorodnych diet. Oprócz publikacji typowo medycznych dostępne są również publikacje okołomedyczne, poruszające tematy związane ze sportem, prawem, a także etyką. Kupić można książki w języku polskim lub oryginalne, obcojęzyczne wydania. Pamiętaj, że robiąc zakupy w księgarni PZWL, otrzymasz punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł na twoje konto w Programie wpłynie 1 punkt. Regularnie sprawdzaj też dostępne kupony, dzięki którym masz szansę na zdobycie dodatkowych punktów. Zwróć również uwagę na to, aby na stronę PZWL wchodzić poprzez serwis PAYBACK. Tylko wtedy punkty będą naliczały się prawidłowo.