Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na primagran.pl

1 °P za 3 zł

Primagran to marka przedstawiająca wysokiej jakości kuchenne zlewozmywaki granitowe. Oryginalny design i wytrzymałość, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że oferowane artykuły cieszą się stale rosnącą popularnością. Wysokiej klasy materiały, z których są wykonane sprawiają, że zlewy odporne są na wysoką temperaturę, zarysowania oraz zabrudzenia. Unikalna receptura, na którą składa się 80% kruszywa granitowego i 20% wysokiej jakości dedykowanych żywic oraz niezbędna do produkcji wyrobów granitowych wiedza technologiczna decyduje o wysokiej jakości naszych zlewozmywaków, na które z dumą przyznajemy 35 letnią gwarancję.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Stylowa kuchnia w zasięgu twojej ręki dzięki primagran.pl

Granitowe zlewozmywaki dostępne na primagran.pl to niesamowicie eleganckie rozwiązanie dla twojego wnętrza. Możesz wykorzystać je w różnych typach kuchni, zarówno ze względu na możliwość dopasowania ich do różnych rozmiarów czy kształtów szafek, jak i opcję wyboru odcienia. Ponadto na primagran.pl kupisz zlewozmywaki w rozmaitych kształtach, dzięki czemu blat będzie wyglądał dokładnie tak, jak w twoich planach. Strona oferuje również baterie w różnych stylach i z odmiennych materiałów, np. chromowane, granitowe czy retro, co pozwoli ci wykończyć całość tak, jak tylko zapragniesz.

Najwyższa jakość powierzchni na primagran.pl

Doskonała jakość zlewozmywaków dostępnych na stronie primagran.pl to zasługa połączenia 80% kruszywa granitowego oraz 20% dedykowanych żywic wysokiej klasy z domieszką substancji antybakteryjnych, w tym srebra koloidalnego. Takie zestawienie zapewnia także odporność powierzchni, między innymi na temperaturę, zadrapania czy różnego typu zabrudzenia, a także najwyższą higienę przez cały okres użytkowania. Nie bez znaczenia jest również wysoka funkcjonalność dostępnych opcji. Zlewozmywaki nie tylko jedno- i dwu-, lecz także półtorakomorowe, jak również te narożne czy z dodatkową płytą (np. na suszarki do sztućców i naczyń) z pewnością odpowiedzą na twoje potrzeby.

Kupując na primagran.pl, otrzymasz dodatkowo aż 35 lat gwarancji, a przy tym pewność bezpieczeństwa dostawy, która realizowana jest w przeciągu 24h za pośrednictwem firmy kurierskiej.