Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy razem z Polsat Box

4 500 °P lub więcej

Polsat Box to dostawca usług telewizyjnych dla domu - marka, która od 1 września 2022 zastąpiła markę Cyfrowy Polsat. Polsat Box zapewna szeroki wybór treści i sposobów dostępu do nich - każdy, dzięki różnym technologiom, może wybrać i oglądać swoje treści - ulubione kanały, sport, filmy, seriale czy bajki oraz to kiedy, gdzie i w jaki sposób z nich korzysta. Dzięki harmonizacji serwisów i aplikacji Cyfrowy Polsat Go i Ipla, które zmieniły się w jeden serwis i aplikację Polsat Box Go, wszystkie treści są dostępne również online na różnych urządzeniach - telewizorze, smartfonie, tablecie, komputerze czy laptopie, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, kiedy i jak się chce. Teraz Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko.
Punkty PAYBACK są przyznawane za prawidłowo złożone zamówienie, które zakończyło się podpisaniem umowy.
Punkty PAYBACK nie będą przyznawane za przedłużenie umowy obecnym abonentom.
Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu do Polsat Box za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.
Punkty za zakup zostaną zablokowane na okres 90 dni od daty zakupu usługi w sklepie internetowym Polsat Box.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.