Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Polsat Box

4 500 °P lub więcej

Polsat Box to dostawca usług telewizyjnych dla domu - marka, która od 1 września 2022 zastąpiła markę Cyfrowy Polsat. Polsat Box zapewna szeroki wybór treści i sposobów dostępu do nich - każdy, dzięki różnym technologiom, może wybrać i oglądać swoje treści - ulubione kanały, sport, filmy, seriale czy bajki oraz to kiedy, gdzie i w jaki sposób z nich korzysta. Dzięki harmonizacji serwisów i aplikacji Cyfrowy Polsat Go i Ipla, które zmieniły się w jeden serwis i aplikację Polsat Box Go, wszystkie treści są dostępne również online na różnych urządzeniach - telewizorze, smartfonie, tablecie, komputerze czy laptopie, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, kiedy i jak się chce. Teraz Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko.
°Punkty PAYBACK są przyznawane za prawidłowo złożone zamówienie, które zakończyło się podpisaniem umowy.
°Punkty PAYBACK nie będą przyznawane za przedłużenie umowy obecnym abonentom.
°Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu do Polsat Box za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.
°Punkty za zakup zostaną zablokowane na okres 90 dni od daty zakupu usługi w sklepie internetowym Polsat Box.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.