Zbieraj punkty PAYBACK w Plush

6 000 °P

Marka Plush funkcjonuje na polskim rynku komórkowym od kilku lat. Wcześniej dostępna wyłącznie w modelu na kartę, teraz oferuje także usługi w ramach abonamentu oraz internet. Plush to marka „bez konsekwencji”, która kojarzona jest z poczuciem humoru i dystansem do świata. Oferta Plusha jest prosta, tania i dopasowana do potrzeb klientów ceniących mądry wybór w dobrej cenie. Oferta abonamentu w Plushu daje użytkownikom dużą elastyczność w modyfikacji wykupionych usług, rozbudowany pakiet internetu, social media niezużywające transferu danych, a także pakiet video na YouTube oraz TikTok.


Punkty PAYBACK są przyznawane po złożeniu zamówienia i podpisaniu umowy w ofercie na abonament (promocja nie dotyczy oferty „Abonament 10 zł/mies.”).


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu na stronę Plusha za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.pl, w terminie do 90 dni od daty złożenia zamówienia na www.plushbezlimitu.pl.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:


• Aby otrzymać punkty, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, aktywuj kupon i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Punkty za zakupy zostaną naliczone w ciągu 90 dni od daty zakupu.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 90 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.