Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na Philips - Pielęgnacja Ciała

1 °P  za 3 zł

Doskonałej jakości sprzęt dla domu i nie tylko

Potrzebujesz dobrego jakościowo trymera, ekspresu do kawy, blendera, telewizora, telefonu, a może oświetlenia do samochodu czy skutera? To tylko niektóre z akcesoriów i sprzętów, jakie znajdziesz na philips.pl. Kupując na stronie producenta, masz gwarancję oryginalności wybranych produktów. Co więcej, na philips.pl możesz też zarejestrować swoje urządzenie, dzięki czemu otrzymasz dostęp do rozmaitych korzyści, jak obsługa „Door-to-Door”, wiele porad i wskazówek związanych z zakupionym towarem, gwarancja nawet na 10 lat lub zaproszenie do testowania nowych produktów.

Za pośrednictwem strony philips.pl możesz również zamówić e-biuletyn, dzięki któremu będziesz otrzymywać między innymi ekskluzywne kupony i promocje czy informacje o wprowadzeniu nowych produktów.

Szybka pomoc i naprawa z philips.pl

Dzięki stronie philips.pl możesz liczyć zarówno na szybkie otrzymanie informacji na temat zakupionego produktu, jak i skorzystanie z opcji jego naprawy. Znajdziesz tam liczbę autoryzowanych punktów serwisowych, dzięki czemu bez trudu wybierzesz ten najbliższy oraz opcję rejestracji online. Sprzęt możesz oddać do jednego z punktów nawet po okresie gwarancyjnym. A dzięki dostępnej na philips.pl usłudze „MójPhilips” masz zagwarantowaną indywidualną obsługę klienta.

Strona zapewnia także możliwość pobrania wszelkich aktualizacji, które usprawnią pracę twojego urządzenia. Skorzystaj też z opcji darmowej dostawy, a w razie potrzeby masz również 14 dni na zwrot. Ciesz się doskonałą obsługą klienta z philips.pl!