Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na nike.com

1 °P za 3 zł

Sprawdź ofertę produktów Nike.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Nike.com – poznaj bliżej naszego partnera

Historia firmy Nike rozpoczęła się w 1964 roku, kiedy to została założona w Washington County przez Billa Bowermana i Philipa Knighta. Początkowo marka nosiła nazwę Blue Ribbon Sports. Następnie została zmieniona na cześć rzymskiej bogini zwycięstwa. W 1971 roku powstało natomiast charakterystyczne logo nazwane swoosh. Co ciekawe, obecnie jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych logotypów marki na świecie, a prace nad nim trwały zaledwie kilkanaście godzin i początkowo nie wzbudziło ono wielkiego entuzjazmu. Jednak bardzo szybko się to zmieniło i logo przyczyniło się do rozpoznawalności całej marki.

W kolejnych latach na rynek zostały wypuszczone flagowe serie butów, m.in. Air Max. Firma weszła też we współpracę ze znanymi sportowcami, w tym z Michaelem Jordanem.

Poznaj przyjemność zakupów na nike.com

Na stronie naszego partnera znajdziesz wszystkie produkty sygnowane logo Nike. Dostępne są kolekcje męskie, damskie i dziecięce. Możesz też wybrać najnowsze modele z działu „Nowości”. Ciekawą opcją jest także możliwość personalizacji wybranych produktów. Dzięki temu uzyskasz unikatowy model, którego nie będzie miał nikt inny.

Zakupy w sklepie są bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz to, co Cię interesuje i zaznaczysz odpowiedni rozmiar. Umieszczasz produkt w koszyku i dokonujesz transakcji. Będąc członkiem programu NikePlus, możesz liczyć na darmową wysyłkę zamówienia. W innym przypadku wysyłka jest darmowa przy zamówieniach powyżej 225 zł. Pamiętaj też o tym, że na stronie często są organizowane sezonowe promocje, które pozwalają na zakup produktów w ciekawej cenie.