Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na nike.com

1 °P  za 3 zł

Nike.com – poznaj bliżej naszego partnera

Historia firmy Nike rozpoczęła się w 1964 roku, kiedy to została założona w Washington County przez Billa Bowermana i Philipa Knighta. Początkowo marka nosiła nazwę Blue Ribbon Sports. Następnie została zmieniona na cześć rzymskiej bogini zwycięstwa. W 1971 roku powstało natomiast charakterystyczne logo nazwane swoosh. Co ciekawe, obecnie jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych logotypów marki na świecie, a prace nad nim trwały zaledwie kilkanaście godzin i początkowo nie wzbudziło ono wielkiego entuzjazmu. Jednak bardzo szybko się to zmieniło i logo przyczyniło się do rozpoznawalności całej marki.

W kolejnych latach na rynek zostały wypuszczone flagowe serie butów, m.in. Air Max. Firma weszła też we współpracę ze znanymi sportowcami, w tym z Michaelem Jordanem.

Poznaj przyjemność zakupów na nike.com

Na stronie naszego partnera znajdziesz wszystkie produkty sygnowane logo Nike. Dostępne są kolekcje męskie, damskie i dziecięce. Możesz też wybrać najnowsze modele z działu „Nowości”. Ciekawą opcją jest także możliwość personalizacji wybranych produktów. Dzięki temu uzyskasz unikatowy model, którego nie będzie miał nikt inny.

Zakupy w sklepie są bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz to, co Cię interesuje i zaznaczysz odpowiedni rozmiar. Umieszczasz produkt w koszyku i dokonujesz transakcji. Będąc członkiem programu NikePlus, możesz liczyć na darmową wysyłkę zamówienia. W innym przypadku wysyłka jest darmowa przy zamówieniach powyżej 225 zł. Pamiętaj też o tym, że na stronie często są organizowane sezonowe promocje, które pozwalają na zakup produktów w ciekawej cenie.