Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na nexterio.pl

1 °P za 3 zł

Nexterio.pl to sklep z artykułami, które przydadzą się przy remoncie, przy pracy w ogrodzie oraz do wykończenia wnętrza. Jest częścią firmy Megastore.pl S.A., która działa na rynku od 2009 roku.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jesli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Nexterio.pl – znajdź wszystko, co potrzebne do wykańczania wnętrz

Nexterio.pl to sklep internetowy specjalizujący się w artykułach do wykańczania wnętrz. Znajdziesz tutaj między innymi produkty takie, jak: płytki podłogowe, gresy, klinkier, płytki ścienne czy artykuły sanitarne. Oprócz tego dostępne są też produkty ułatwiające montaż płytek podłogowych czy klinkierów, takie jak kleje oraz fugi. Nasz partner oferuje produkty renomowanych producentów glazury i artykułów do jej montażu.

Wśród wielu propozycji znajdziesz pojedyncze wzory, a także całe kolekcje, które pozwolą na łatwiejszy dobór elementów do wykańczania ścian oraz podłóg. Wszystkie są utrzymane w modnym, ponadczasowym wzornictwie. Obecnie w sklepie dostępnych jest ponad 2000 różnych wzorów.

Komfortowe zakupy na nexterio.pl

Wybór elementów do wykończenia wnętrz zazwyczaj wiąże się z dużym stresem i nerwami. Jednak, gdy zamiast sklepu stacjonarnego wybierzesz stronę naszego partnera, będziesz mógł w spokoju znaleźć takie produkty, jakie najbardziej przypadną Ci do gustu, bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz zastanawiać się tyle czasu, ile tylko będzie Ci trzeba i nikt nie będzie Cię poganiał. Dodatkowo możesz liczyć na przystępne ceny. Sklep oferuje rabaty do nawet 90% ceny regularnej wybranych produktów. A jeżeli zastanawiasz się, czy dany wzór lub kolor będzie pasował do konkretnej aranżacji wnętrza, możesz zamówić próbkę produktu. Pozwoli Ci to też na sprawdzenie jego jakości przed zamówieniem większej partii.