Zbieraj punkty PAYBACK w Netia

8 000 °P

Netia to jeden z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych, część Grupy Polsat Plus. Netia dostarcza m.in. kompleksowe, przyjazne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line: szybki, stacjonarny dostęp do internetu, zaawansowane usługi transmisji danych oraz TV i multimedialną rozrywkę. Usługi Netii skierowane są do użytkowników prywatnych, firm oraz instytucji.


Punkty PAYBACK są przyznawane za zakup przez internet dowolnej oferty Netii dla klientów indywidualnych (telewizja, internet stacjonarny, internet mobilny, telefon) przez nowych klientów Netii. Punkty PAYBACK nie będą przyznawane uczestnikom korzystającym dotychczas z usług Netii.


Punkty PAYBACK zostaną naliczone tylko i wyłącznie po przejściu do sklepu Netia za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK.

Punkty za zakup zostaną zablokowane na okres 90 dni od daty zakupu usługi w sklepie internetowym Netia.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:


• Aby otrzymać punkty, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, aktywuj kupon i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Punkty za zakupy zostaną naliczone w ciągu 90 dni od daty zakupu.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 90 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.