Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mybutik.pl

1 °P za 3 zł

MyButik.pl - odzież damska wysokiej jakości. Ponad 600 wzorów - sukienki, spódniczki i bluzki

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Najpiękniejsze fasony na mybutik.pl

Jesteś miłośniczką lekkiego, romantycznego stylu? A może wolisz wzory bardziej zmysłowe i kuszące lub po prostu cenisz wygodę i proste, sportowe kroje? Na mybutik.pl każda kobieta skompletuje swoją wymarzoną garderobę. Ułatwi to również przejrzysty podział na kategorie. Możesz wybierać produkty według typu, wzoru, koloru, dodatków, ceny czy rozmiaru. W sklepie znajdziesz również atrakcyjne działy z promocjami i wyprzedażami. Masz zamiar częściej zaglądać na mybutik.pl i prawdopodobnie już wkrótce będziesz doskonale zaznajomiona z asortymentem? Specjalnie dla stałych klientów powstała zakładka z nowościami, która pozwoli bez trudu zapoznać się z najnowszymi modelami.

Zastanawiasz się, co jest teraz na czasie? Zajrzyj do zakładki Bestsellery i zobacz, jakie sukienki wpadły w oko innym kobietom!

Dbałość o jakość obsługi i troska o klienta

Mybutik.pl doskonale wie, jak zadbać o swoje klientki. Dlatego oferuje im 14 dni na odesłanie towaru lub jego wymianę. Wystarczy tylko wydrukować formularz nadesłany mailem po wysłaniu przez firmę zamówienia, wypełnić go i dołączyć do odsyłanego towaru. Dodatkowo sklep gwarantuje szybki czas dostawy, zwykle 1-3 dni, a jedynie w nieprzewidzianych sytuacjach losowych, niezależnych od firmy, do 7 dni roboczych.

Niezwykle wygodne są również oferowane formy płatności i dostawy. Nie tylko zapłacisz za zakupy za pomocą szybkiego przelewu, lecz także odbierzesz przesyłkę także na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Czech, Francji czy Szwecji. W mybutik.pl korzystaj z atrakcyjnych cen i wysokiej jakości ubrań o najmodniejszych krojach gdziekolwiek jesteś!