Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na mybutik.pl

1 °P  za 3 zł

Najpiękniejsze fasony na mybutik.pl

Jesteś miłośniczką lekkiego, romantycznego stylu? A może wolisz wzory bardziej zmysłowe i kuszące lub po prostu cenisz wygodę i proste, sportowe kroje? Na mybutik.pl każda kobieta skompletuje swoją wymarzoną garderobę. Ułatwi to również przejrzysty podział na kategorie. Możesz wybierać produkty według typu, wzoru, koloru, dodatków, ceny czy rozmiaru. W sklepie znajdziesz również atrakcyjne działy z promocjami i wyprzedażami. Masz zamiar częściej zaglądać na mybutik.pl i prawdopodobnie już wkrótce będziesz doskonale zaznajomiona z asortymentem? Specjalnie dla stałych klientów powstała zakładka z nowościami, która pozwoli bez trudu zapoznać się z najnowszymi modelami.

Zastanawiasz się, co jest teraz na czasie? Zajrzyj do zakładki Bestsellery i zobacz, jakie sukienki wpadły w oko innym kobietom!

Dbałość o jakość obsługi i troska o klienta

Mybutik.pl doskonale wie, jak zadbać o swoje klientki. Dlatego oferuje im 14 dni na odesłanie towaru lub jego wymianę. Wystarczy tylko wydrukować formularz nadesłany mailem po wysłaniu przez firmę zamówienia, wypełnić go i dołączyć do odsyłanego towaru. Dodatkowo sklep gwarantuje szybki czas dostawy, zwykle 1-3 dni, a jedynie w nieprzewidzianych sytuacjach losowych, niezależnych od firmy, do 7 dni roboczych.

Niezwykle wygodne są również oferowane formy płatności i dostawy. Nie tylko zapłacisz za zakupy za pomocą szybkiego przelewu, lecz także odbierzesz przesyłkę także na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Czech, Francji czy Szwecji. W mybutik.pl korzystaj z atrakcyjnych cen i wysokiej jakości ubrań o najmodniejszych krojach gdziekolwiek jesteś!