Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy razem z MultiWash

2 000 °P za pakiet

MultiWash to odpowiedź na potrzeby użytkowników związane z optymalnym zarządzaniem myciem i czyszczeniem samochodów.

To innowacyjne nie tylko w skali Polski, ale również świata rozwiązanie oparte na subskrypcyjnym modelu płatności (tj. wygodny abonament za usługi) skierowane zarówno do osób profesjonalnie zarządzających flotą pojazdów, jak i użytkowników indywidualnych.


MultiWash to największa w Polsce sieć myjni ręcznych oferująca standaryzowane programy mycia i czyszczenia aut. Dostępne w bezpłatnej aplikacji narzędzie zapewnia Użytkownikowi łatwy dostęp do myjni, szybkość i wygodę rezerwacji wizyty oraz komfort rozliczeń bezgotówkowych. Dzięki MultiWash możesz wygenerować oszczędności aż do 30% na myciu i czyszczeniu samochodu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.