Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na moncredo.pl

1 °P za 3 zł

Nasza perfumeria powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nieprzypadkowo wybraliśmy dla Mon Credo lokalizację w centrum Warszawy, w ekskluzywnym Domu Mody VitkAc. Wspólnie tworzymy miejsce wyjątkowe, przepełnione luksusem, gwarancją jakości oferty zaś przede wszystkim intymną, ciepłą atmosferą. Sklep online pozwala poczuć luksus zakupów w Mon Credo nie tylko mieszkańcom Warszawy. Mon Credo to wyraz naszej pasji życia. Jego smaki odkrywamy podczas licznych podróży, z których przywozimy barwne wrażenia, wspomnienia i ... egzotyczne, nowe zapachy.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Styl i klasa na moncredo.pl

W sklepie internetowym moncredo.pl znajdziesz perfumy i kosmetyki najlepszych projektantów, w tym Bvlgari, Dior, Jean Paul Gaultier, Kenzo, Pacco Rabanne czy Versace. W asortymencie nie brak również marek niszowych, takich jak Baruti, Acqua di Portofino, Designer Shaik, Frapin, Hayari, Jardin de France czy Masque, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych miłośników oryginalnych zapachów.

Na moncredo.pl dostępne są również kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu doskonałej jakości, a nawet produkty zapewniające przyjemny aromat w całym domu, w tym świece zapachowe.

Proklienckie podejście dla wymagających

Strona moncredo.pl z pewnością nie zyskałaby swojej renomy, gdyby nie rzesze zadowolonych klientów. Zaskarbiła sobie ją jednak nie tylko urzekającymi zapachami i kosmetykami, lecz także uważnym podejściem do każdego kupującego. Z pewnością interesującą możliwością jest kupno oferowanych przez stronę próbek perfum, dzięki czemu można wypróbować je przed nabyciem całego opakowania. To szczególnie ważne dla osób, które nie mają możliwości przetestowania wybranej woni w sklepie stacjonarnym Mon Credo.

Stałym klientom strona moncredo.pl oferuje również możliwość założenia karty VIP, która upoważnia do licznych zniżek na zasadach określonych w regulaminie usługi, w tym między innymi za zamieszczone komentarze. Moncredo.pl umożliwia również zakup atrakcyjnego prezentu w postaci karty podarunkowej, w tym również w wersji wirtualnej.