Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na moncredo.pl

1 °P  za 3 zł

Styl i klasa na moncredo.pl

W sklepie internetowym moncredo.pl znajdziesz perfumy i kosmetyki najlepszych projektantów, w tym Bvlgari, Dior, Jean Paul Gaultier, Kenzo, Pacco Rabanne czy Versace. W asortymencie nie brak również marek niszowych, takich jak Baruti, Acqua di Portofino, Designer Shaik, Frapin, Hayari, Jardin de France czy Masque, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych miłośników oryginalnych zapachów.

Na moncredo.pl dostępne są również kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu doskonałej jakości, a nawet produkty zapewniające przyjemny aromat w całym domu, w tym świece zapachowe.

Proklienckie podejście dla wymagających

Strona moncredo.pl z pewnością nie zyskałaby swojej renomy, gdyby nie rzesze zadowolonych klientów. Zaskarbiła sobie ją jednak nie tylko urzekającymi zapachami i kosmetykami, lecz także uważnym podejściem do każdego kupującego. Z pewnością interesującą możliwością jest kupno oferowanych przez stronę próbek perfum, dzięki czemu można wypróbować je przed nabyciem całego opakowania. To szczególnie ważne dla osób, które nie mają możliwości przetestowania wybranej woni w sklepie stacjonarnym Mon Credo.

Stałym klientom strona moncredo.pl oferuje również możliwość założenia karty VIP, która upoważnia do licznych zniżek na zasadach określonych w regulaminie usługi, w tym między innymi za zamieszczone komentarze. Moncredo.pl umożliwia również zakup atrakcyjnego prezentu w postaci karty podarunkowej, w tym również w wersji wirtualnej.