Zbieraj punkty PAYBACK z Kontem 360° w Banku Millennium

30 000 °P za założenie konta

Bank Millennium jest ogólnopolskim, nowoczesnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurując we wszystkich segmentach rynku finansowego. To tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu.

Aż 30 000 punktów PAYBACK (naliczanych przez PAYBACK w trzech pulach) można zdobyć po zawarciu z Bankiem Millennium umowy o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student do 30.06.2021 r. po złożeniu wniosku online za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK i po spełnieniu określonych poniżej warunków:

1) pierwsze 10 000 punktów PAYBACK uczestnik otrzyma za:

 • zawarcie umowy o prowadzenie Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student wraz z kartą debetową do 30.06.2021 r.
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • aktywowanie aplikacji mobilnej do 30.06.2021 r.

2) kolejne 10 000 punktów PAYBACK uczestnik otrzyma, jeśli w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w lipcu, sierpniu oraz wrześniu 2021 r.:

 • zasili nowo otwarte konto tak, aby suma wpływów zewnętrznych na konto w każdym z tych miesięcy wyniosła co najmniej 1000 zł oraz
 • w każdym z ww. miesięcy dokona co najmniej jednej płatności kartą z tego konta lub za pomocą usługi BLIK

3) ostatnie 10 000 punktów PAYBACK uczestnik otrzyma, jeśli do dnia 31.08.2021 r. złoży elektroniczny wniosek w programie Rodzina 500+ za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium lub złoży dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte Konto.

Punkty PAYBACK zostaną naliczone wyłącznie po przejściu na stronę z ofertą za pośrednictwem strony internetowej PAYBACK w terminie do 90 dni od spełnienia wszystkich warunków promocji.

UWAGA! Po złożeniu wniosku o konto każdy uczestnik otrzyma początkowo +30 punktów PAYBACK. Kolejne punkty za spełnienie poszczególnych warunków pojawią się na koncie w ciągu 90 dni od spełnienia ww. warunków.

Szczegółowy opis znajduje się w regulaminie Regulaminie Akcji Promocyjnej "30 000 punktów PAYBACK z Bankiem Millennium”


Reklamacje i zapytania odnośnie Platformy PAYBACK Finanse i naliczania punktów za produkty finansowe powinny być składane do Loyalty Partner Polska.


UWAGA! Czas na składanie wniosków o konto w promocji „30 000 punktów PAYBACK z Bankiem Millennium” już się zakończył.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Jeśli zauważysz, że punkty za zawarcie umowy o wybrany produkt finansowy nie zostały naliczone po 90 dniach od spełnienia wszystkich warunków, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Więcej szczegółów w Regulaminie Akcji Promocyjnej "30 000 punktów PAYBACK z Bankiem Millennium”

Dlaczego warto założyć Konto 360°?

Wybierz konto, które do Ciebie pasuje i korzystaj za 0 zł w dowolnym miejscu i czasie:

 • za prowadzenie rachunku płatniczego
 • za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji
 • za obsługę karty debetowej
 • za wygodne przelewy BLIKIEM na numer telefonu
 • za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów
 • za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty


Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18-26 lat. Obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Opłaty obowiązujące przy braku spełnienia powyższych warunków oraz inne szczegóły oferty zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK, a także w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A. oraz Regulaminie otwierania rachunków w Banku Millennium S.A. z wykorzystaniem foto weryfikacji tożsamości klienta. Powyższe dokumenty dostępne są w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.