Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na merlin.pl

1 °P za 3 zł

Merlin to jeden z najstarszych, największych i najbardziej rozpoznawalnych sklepów internetowych w Polsce - jego historia sięga 1999 roku.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Merlin.pl – postaw na ponad doświadczenie

Merlin.pl to strona, która oferuje m.in. szeroki wybór publikacji książkowych. Od momentu założenia w 1999 roku prężnie działa i się rozwija. Lata doświadczenia sprawiły, że zarówno oferta, jak i sposób obsługi klienta stoją na najwyższym poziomie. Pozwoliło to zbudować zaufanie wśród stałych klientów, wciąż też są pozyskiwani nowi. Merlin.pl co miesiąc realizuje tysiące zamówień, które docierają do odbiorców z całego kraju. Dużym udogodnieniem dla klientów tego sklepu jest możliwość zbierania punktów PAYBACK. Robiąc zakupy u tego partnera, za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. Przed dokonaniem transakcji pamiętaj o sprawdzeniu, czy na stronie Programu są aktywne kupony, które pozwolą ci jeszcze szybciej zebrać punkty. Zgromadzone środki możesz wymienić na wybraną przez ciebie nagrodę.

Nie tylko książki – sprawdź ofertę

Merlin.pl to internetowa księgarnia, która stale poszerza swój asortyment. Dzięki temu dostępne są już nie tylko książki, lecz także akcesoria dla ludzi pełnych pasji, chętnie oddających się swoim hobby. Znajdziesz tu m.in. płyty z muzyką i filmami, a także wiele ciekawych planszówek oraz gier na konsole i PC. Zapewnią one wiele godzin rozrywki dla całej rodziny. Oprócz tego sklep oferuje szeroki wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku. Osoby szukające renomowanych kosmetyków w przystępnych cenach również znajdą tutaj coś dla siebie. Ciekawą opcją jest także możliwość zakupu biletów na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne za pośrednictwem strony internetowej sklepu.