Gdzie kupić bluzy i koszulki dobrej jakości z trwałym nadrukiem? Na megakoszulki.pl!

1 °P za 3 zł

Koszulki i bluzy z ciekawym nadrukiem są bardzo modne i chętnie kupowane zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Jednak oryginalna grafika to nie wszystko. Przy zakupie koszulki zwróć uwagę na jakość materiału, z którego została wykonana, a także na trwałość nadruku. Dobrze wyglądają projekty T-shirtów i bluz przygotowane przez inne osoby, ale najciekawszym rozwiązaniem jest samodzielne zaprojektowanie koszulki i świadomość tego, że nosisz na sobie unikalne ubranie. MegaKoszulki.pl to sklep z największą ilością wzorów na koszulki, bluzy, torby, kubki, poduszki itp. W ofercie wersje męskie, damskie i dziecięce w modnych krojach. Produkty ze sklepu MegaKoszulki.pl charakteryzują się wysoką jakością materiału, a także najtrwalszym nadrukiem!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Gdzie można kupić fajne T-shirty i bluzy?

Spośród wielu sklepów internetowych warto wybrać ten, który ma towar najlepszej jakości i w dobrej, przystępnej cenie. Takim miejscem jest sklep megakoszulki.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych wzorów koszulek i bluz na różne okazje. Sklep megakoszulki.pl ma w swojej ofercie zarówno gładkie T-shirty dla dzieci i dorosłych, jak i modele z nadrukami. Takie ubrania to także dobry pomysł na prezent – możesz wybrać jeden z wielu ciekawych wzorów koszulek z nadrukiem dla taty i syna, na Dzień Ojca, dla chłopaka itd.

Gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Na stronie megakoszulki.pl codziennie pojawiają się nowe wzory T-shirtów z nadrukami. Możesz wybrać gotowe koszulki i bluzy ze śmiesznymi napisami z szerokiej oferty sklepu lub stworzyć swój własny i niepowtarzalny wzór. Łatwo to zrobisz za pomocą zamieszczonego na stronie intuicyjnego kreatora nadruków. T-shirty i bluzy ze sklepu megakoszulki.pl są zrobione z wysokiej jakości materiałów. Nadruk wykonuje się z wykorzystaniem najnowszych technologi, które zapewniają najwyższą trwałość nanoszonych grafik i napisów.

Zbieraj °Punkty PAYBACK i wymieniaj je na nagrody

Sklep internetowy megakoszulki.pl jest partnerem PAYBACK, kupując więc T-shirty i bluzy, za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P. Zebrane °Punkty możesz później wymienić na nagrody lub vouchery. Warto też je wykorzystać do obniżenia wysokości rachunków za zakupy u wybranych partnerów stacjonarnych. Zarejestruj się w Programie i zdobywaj °Punkty! Przed kupieniem oryginalnych bluz czy koszulek z nadrukami sprawdź w aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony na megakoszulki.pl. Aktywuj je, aby zyskać jeszcze więcej °Punktów. Wystarczy, że po aktywacji wybranego kuponu klikniesz przycisk „do sklepu”, który przeniesie cię na stronę partnera. Po sfinalizowaniu transakcji °Punkty trafią na twoje konto.