Gdzie kupić bluzy i koszulki dobrej jakości z trwałym nadrukiem? Na megakoszulki.pl!

1 °P za 3 zł

Koszulki i bluzy z ciekawym nadrukiem są bardzo modne i chętnie kupowane zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Jednak oryginalna grafika to nie wszystko. Przy zakupie koszulki zwróć uwagę na jakość materiału, z którego została wykonana, a także na trwałość nadruku. Dobrze wyglądają projekty T-shirtów i bluz przygotowane przez inne osoby, ale najciekawszym rozwiązaniem jest samodzielne zaprojektowanie koszulki i świadomość tego, że nosisz na sobie unikalne ubranie. MegaKoszulki.pl to sklep z największą ilością wzorów na koszulki, bluzy, torby, kubki, poduszki itp. W ofercie wersje męskie, damskie i dziecięce w modnych krojach. Produkty ze sklepu MegaKoszulki.pl charakteryzują się wysoką jakością materiału, a także najtrwalszym nadrukiem!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Gdzie można kupić fajne T-shirty i bluzy?

Spośród wielu sklepów internetowych warto wybrać ten, który ma towar najlepszej jakości i w dobrej, przystępnej cenie. Takim miejscem jest sklep megakoszulki.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych wzorów koszulek i bluz na różne okazje. Sklep megakoszulki.pl ma w swojej ofercie zarówno gładkie T-shirty dla dzieci i dorosłych, jak i modele z nadrukami. Takie ubrania to także dobry pomysł na prezent – możesz wybrać jeden z wielu ciekawych wzorów koszulek z nadrukiem dla taty i syna, na Dzień Ojca, dla chłopaka itd.

Gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Na stronie megakoszulki.pl codziennie pojawiają się nowe wzory T-shirtów z nadrukami. Możesz wybrać gotowe koszulki i bluzy ze śmiesznymi napisami z szerokiej oferty sklepu lub stworzyć swój własny i niepowtarzalny wzór. Łatwo to zrobisz za pomocą zamieszczonego na stronie intuicyjnego kreatora nadruków. T-shirty i bluzy ze sklepu megakoszulki.pl są zrobione z wysokiej jakości materiałów. Nadruk wykonuje się z wykorzystaniem najnowszych technologi, które zapewniają najwyższą trwałość nanoszonych grafik i napisów.

Zbieraj punkty PAYBACK i wymieniaj je na nagrody

Sklep internetowy megakoszulki.pl jest partnerem PAYBACK, kupując więc T-shirty i bluzy, za każde wydane 3 zł otrzymasz 1°P. Zebrane punkty możesz później wymienić na nagrody lub vouchery. Warto też je wykorzystać do obniżenia wysokości rachunków za zakupy u wybranych partnerów stacjonarnych. Zarejestruj się w Programie i zdobywaj punkty! Przed kupieniem oryginalnych bluz czy koszulek z nadrukami sprawdź w aplikacji PAYBACK, czy są dostępne kupony na megakoszulki.pl. Aktywuj je, aby zyskać jeszcze więcej punktów. Wystarczy, że po aktywacji wybranego kuponu klikniesz przycisk „do sklepu”, który przeniesie cię na stronę partnera. Po sfinalizowaniu transakcji punkty trafią na twoje konto.