Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mediamarkt.pl

1 °P za 3 zł

Media Markt -to jedna z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku i pierwszy adres dla pasjonatów nowych technologii oraz osób poszukujących najszerszej oferty elektroniki użytkowej.Po przejściu na stronę sklepu należy podać w belce na górze ekranu numer swojej karty PAYBACK. Aby zebrać punkty PAYBACK po dokonaniu płatności niezbędny jest powrót ze strony operatora płatności na stronę sklepu. Bez tego naliczenie punktów PAYBACK nie będzie możliwe. Punkty PAYBACK nie są naliczane w przypadku dokonania zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej sklepu.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.Punkty PAYBACK naliczane są tylko i wyłącznie za zakupy dokonywane w sklepie internetowym mediamarkt.pl. Punkty PAYBACK nie są przyznawane za rezerwację produktów w sklepie internetowym mediamarkt.pl, z odbiorem i płatnością dokonywanymi w sklepie stacjonarnym MediaMarkt.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujące Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Nowoczesne technologie w zasięgu twojej ręki dzięki MediaMarkt

MediaMarkt to nie tylko sieć sklepów znajdujących się w 14 krajach całej Europy, lecz także nowoczesny sklep internetowy, w którym wygodnie zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu. To właśnie on jest partnerem Programu PAYBACK. Co znajdziesz w ofercie MediaMarkt? Nowoczesne wyposażenie domu, czyli mały i duży sprzęt AGD, RTV, a także komputery oraz telefony komórkowe. Sklep oferuje również szereg nowoczesnych gadżetów, które w znacznej mierze ułatwiają codzienne funkcjonowanie – np. roboty kuchenne, odkurzacze myjące i wiele innych. Marka cały czas podąża za najnowszymi trendami technologicznymi, dzięki czemu masz pewność, że oferowany towar w pełni odpowiada twoim potrzebom.

Warto dodać, że kupując w sklepie internetowym, możesz skorzystać z szeregu usług, np. rozszerzonej gwarancji, serwisu lub leasingu.

Ciesz się nowym sprzętem w twoim domu i zbieraj punkty PAYBACK

Nowoczesne technologie mogą znacznie ułatwić życie. Jednak to nie jest jedyna zaleta robienia zakupów u naszego partnera. Kupując nowoczesne sprzęty, pamiętaj o możliwości zbierania punktów PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. W sytuacji, gdy aktywujesz dostępne na stronie lub w aplikacji kupony, możesz także liczyć na więcej punktów. Zbieranie ich znacznie przybliży cię do odebrania nagród rzeczowych oraz voucherów w Programie. Możesz też skorzystać z opcji obniżania za pomocą punktów rachunku u wybranych stacjonarnych partnerów PAYBACK. Nie czekaj już dłużej, tylko ruszaj na zakupowe łowy nowych technologii.