Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na mediamarkt.pl

1 °P za 3 zł

Media Markt -to jedna z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku i pierwszy adres dla pasjonatów nowych technologii oraz osób poszukujących najszerszej oferty elektroniki użytkowej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.Punkty PAYBACK naliczane są tylko i wyłącznie za zakupy dokonywane w sklepie internetowym mediamarkt.pl. Punkty PAYBACK nie są przyznawane za rezerwację produktów w sklepie internetowym mediamarkt.pl, z odbiorem i płatnością dokonywanymi w sklepie stacjonarnym MediaMarkt.

Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujące Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Nowoczesne technologie w zasięgu twojej ręki dzięki MediaMarkt

MediaMarkt to nie tylko sieć sklepów znajdujących się w 14 krajach całej Europy, lecz także nowoczesny sklep internetowy, w którym wygodnie zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu. To właśnie on jest partnerem Programu PAYBACK. Co znajdziesz w ofercie MediaMarkt? Nowoczesne wyposażenie domu, czyli mały i duży sprzęt AGD, RTV, a także komputery oraz telefony komórkowe. Sklep oferuje również szereg nowoczesnych gadżetów, które w znacznej mierze ułatwiają codzienne funkcjonowanie – np. roboty kuchenne, odkurzacze myjące i wiele innych. Marka cały czas podąża za najnowszymi trendami technologicznymi, dzięki czemu masz pewność, że oferowany towar w pełni odpowiada twoim potrzebom.

Warto dodać, że kupując w sklepie internetowym, możesz skorzystać z szeregu usług, np. rozszerzonej gwarancji, serwisu lub leasingu.

Ciesz się nowym sprzętem w twoim domu i zbieraj punkty PAYBACK

Nowoczesne technologie mogą znacznie ułatwić życie. Jednak to nie jest jedyna zaleta robienia zakupów u naszego partnera. Kupując nowoczesne sprzęty, pamiętaj o możliwości zbierania punktów PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. W sytuacji, gdy aktywujesz dostępne na stronie lub w aplikacji kupony, możesz także liczyć na więcej punktów. Zbieranie ich znacznie przybliży cię do odebrania nagród rzeczowych oraz voucherów w Programie. Możesz też skorzystać z opcji obniżania za pomocą punktów rachunku u wybranych stacjonarnych partnerów PAYBACK. Nie czekaj już dłużej, tylko ruszaj na zakupowe łowy nowych technologii.