Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na lampyiswiatlo.pl

1 °P za 3 zł

Lampy i światło - ponad 1000 różnych lamp i artykułów oświetleniowych. W szerokiej gamie produktów znajdą Państwo zarówno lampy tradycyjne, klasyczne jak również modernistyczne i designerskie. Oferujemy Państwu także szeroki asortyment oświetlenia zewnętrznego - a w nim między innymi: zewnętrzne lampy ścienne, oświetlenie zewnętrzne LED, zewnętrzne lampy z czujnikami ruchu lub zmierzchu, oprawy dogruntowe a także wiele modeli klasycznych lamp zewnętrznych.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Lampyiswiatlo.pl – szeroki asortyment i szybka dostawa

Oferta sklepu internetowego lampyiswiatlo.pl obejmuje m.in. kinkiety, lampy sufitowe, stojące, wodoodporne (idealna do łazienki), reflektory, oprawy do wbudowania, oświetlenie zewnętrzne – lampy dogruntowe, z czujnikami ruchu lub zmierzchu. W szerokiej gamie produktów znajdują się zarówno modele klasyczne, jak i modernistyczne oraz designerskie. W lampyiswiatlo.pl można zatem znaleźć odpowiednią lampę do każdego rodzaju wnętrza i do każdej aranżacji. Wszystkie prezentowane na stronie produkty dostępne są w magazynie sklepu, co znacząco przyspiesza wysyłkę. Co więcej – zamówienia złożone do godz. 20:00 realizowane są tego samego dnia. Przy zakupach, których wartość przekracza 300 zł, wysyłka jest bezpłatna. Ceny oferowanego towaru są bardzo atrakcyjne, jednak jeżeli chcesz jeszcze obniżyć koszt swoich zakupów, możesz skorzystać z ofert promocyjnych, wyprzedażowych lub odwiedzić osobiście outlet zlokalizowany w Krakowie.

Wygodne i bezpieczne zakupy

Zakupy przez internet są nie tylko komfortowe, lecz także bezpieczne. Lampy i akcesoria oferowane w sklepie lampyiswiatlo.pl to produkty renomowanych marek, m.in. QAZQA czy Artemide, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupujesz oświetlenie najwyższej jakości. Jeśli potrzebujesz pomocy przy dokonaniu wyboru, fachowa obsługa sklepu chętnie ci jej udzieli. A jeśli finalnie nie będziesz zadowolony z zakupionego towaru, w ciągu 30 dni od daty zakupu możesz dokonać bezpłatnego zwrotu.