Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na kwiatowyogrod.pl

1 °P za 3 zł

Kwiaty to nasza pasja!

To, co nas zachwyca w naturze to jej prostota a jednocześnie niezwykłe bogactwo kolorów, faktur i zapachów. Wyszukane i wyrafinowane połączenia zapachów, barw i emocji.


Aby otaczać się pięknem nie potrzebne są drogie meble i dodatki. Wystarczy odrobina inwencji, kreatywności i... kwiaty! A kwiaty to nasza specjalność. Tektura, sznurek i polne kwiaty w naszych rękach zyskują nowe życie. Z pojedynczych okazów robimy małe dzieła sztuki. Nie chcemy ingerować w naturę. Zmieniać czegoś, co samo w sobie jest piękne. Nie staramy się wyprzedzać trendów. Bierzemy je pod uwagę, pamiętając o naszej idei harmonizowania z naturą, doceniania prostoty i naturalności. Chcemy pokazać, że kwiaty mają moc.


Z marką Kwiatowy Ogród współpracują niezwykli ludzie, pasjonaci w zakresie stylizacji, mody, zapachów, architekci wnętrz, artyści - wszystkich łączy jedna cecha - zamiłowanie do natury i elegancji.


Kwiatowy Ogród to marka łącząca w sobie klasykę, nowoczesność i naturę. Pod jednym szyldem można odnaleźć to, co inspirujące, pachnące i szykowne. Eleganckie, a zarazem proste i organiczne. Daj się porwać do świata zapachów!

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.