Zbieraj punkty PAYBACK na zakupy na ksiegarnia.pwn.pl

1 °P za 3 zł

Księgarnia Internetowa PWN to miejsce, w którym znajdziecie bogatą ofertę naukową i popularnonaukową, a także ebooki i audiobooki, książki, literaturę obcojęzyczną, zabawki i gry czy multimedia. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem wśród naszych klientów, którzy poszukują wysokiej jakości publikacji naukowych i nie tylko.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Oferta naukowa Księgarni Internetowej PWN

Księgarnia Internetowa PWN powstała w 1997 roku. Początkowo sprzedawała tylko książki naukowe i popularnonaukowe Wydawnictwa Naukowego PWN, Wydawnictwa Szkolnego PWN i Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Obecnie oferta naukowa obejmuje nauki humanistyczne, społeczne, ekonomiczne, przyrodnicze, ścisłe, techniczne, rolnicze, weterynaryjne i medyczne. Są to zarówno publikacje specjalistyczne, o charakterze przekrojowym, jak i popularyzatorskie.

Ksiegarnia.pwn.pl – innowacyjna oferta

Asortyment Księgarni Internetowej PWN stale się rozrasta. Obecnie obejmuje już nie tylko publikacje naukowe, słowniki, beletrystykę, publicystykę, reportaże, literaturę faktu, przewodniki turystyczne, biografie, poradniki, książki kucharskie i literaturę dla dzieci i młodzieży, ale także e-booki, audiobooki oraz gry i zabawki. Kreatywne, edukacyjne i interaktywne propozycje dla dzieci to zabawki, dzięki którym najmłodsi mogą nie tylko przyjemnie spędzać czas, ale także poznawać świat, zdobywać wiedzę i kształcić różne umiejętności. Eksperymenty naukowe pomagają rozwijać zainteresowania przyrodnicze, a odgrywanie ról wspiera rozwój emocjonalny. Z kolei oferta gier planszowych adresowana jest zarówno do młodych odbiorców, jak i do całych rodzin. Dostępne są m.in. gry logiczne, strategiczne, pamięciowe, przygodowe i familijne. W asortymencie księgarni znaleźć można także filmy oraz płyty CD.

Zakupy zrobione za pośrednictwem strony można odebrać w księgarniach PWN w całej Polsce. Dostawa do punktów odbioru jest bezpłatna. Zamówienia z dostawą pod prywatne adresy są natomiast płatne. Możliwe są dwie formy rozliczenia – przedpłata lub gotówka przy odbiorze.