Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Kinguin

1 °P za 3 zł

Kinguin to pionierski rynek cyfrowy z wizją stania się najbardziej otwartym na świecie placem cyfrowej rozrywki. Założony w 2013 roku Kinguin jest najbardziej znany z cyfrowej platformy handlowej Kinguin.net. Globalny rynek gier wideo Kinguin może pochwalić się ponad 15 milionami zarejestrowanych użytkowników i oferuje ponad 150 000 unikalnych produktów cyfrowych, od gier wideo po oprogramowanie komputerowe i NFT.


Kinguin jest wielkim zwolennikiem branży esportowej i jest uznawany za jednego z pierwszych poważnych sponsorów turniejów, wydarzeń i organizacji esportowych. Kinguin założył dwa fizyczne obiekty esportowe w Europie: Kinguin Esports Performance Center, który jest jednym z najbardziej profesjonalnych obiektów treningowych na kontynencie, oraz Kinguin Esports Lounge, który jest jednym z najbardziej nowoczesnych miejsc dla wszystkich osób pasjonujących się grami.


Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.