Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na keko.pl

1 °P za 3 zł

Największy internetowy sklep zoologiczny. Szeroka oferta produktów dla psów, kotów, gryzoni, koni, ptaków, tchórzofretek, gadów, płazów, do stawów i oczek wodnych oraz akwarystycznych. Darmowa dostawa na terenie całej Polski przy zakupach powyżej 99zł. Dostawa w 24h.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.


Dowiedz się, jak robić zakupy online, aby zebrać punkty PAYBACK!

Zbieranie punktów zawsze zaczynaj na payback.pl. Pamiętaj o zalogowaniu się!

Znajdź interesujący Cię sklep online. Jeśli chcesz zebrać więcej punktów aktywuj kupon.

Naliczenie Twoich punktów może nam zająć 5 dni.

Kompleksowa oferta dla zwierząt domowych

W Keko.pl znajdziesz duży wybór produktów dla psów i kotów, a także królików, chomików, świnek morskich, szynszyli, szczurów, myszy, myszoskoczków, koszatniczek, wiewiórek, tchórzofretek, jeży i ptaków. Oferta obejmuje także szeroki asortyment akcesoriów akwarystycznych oraz przeznaczonych do pielęgnacji stawów i oczek wodnych. Wśród produktów dostępne są karmy suche i mokre najlepszych marek, takich jak: Acana, Orijen, Animonda, Taste of the Wild, Caniwild, Royal Canin, Carnilove, Beaphar, Vitapol, Versele-Laga, Juwel Aquarium czy Tetra. Oprócz różnych rodzajów karm dopasowanych do wieku, rasy i stanu zdrowia zwierząt Keko.pl oferuje akcesoria do pielęgnacji i higieny, suplementy diety, transportery, smycze, kagańce, drapaki, zabawki, kuwety, klatki, zestawy akwarystyczne – również morskie. Asortyment obejmuje preparaty do wody w zbiornikach zewnętrznych, pokarm dla rybek oraz karmniki i kule dla ptaków zimujących.

Korzystne i wygodne zakupy z keko.pl

Dostawa wszystkich zamówień, których wartość wynosi 99 zł lub przekracza tę kwotę, jest bezpłatna na terenie całego kraju. Zwrotu produktów niespełniających oczekiwań można dokonać w ciągu 30 dni. W przypadku zakupów o wartości od 100 zł do 2000 zł możliwe jest odroczenie terminu płatności o 30 dni, a także skorzystanie z rozłożenia płatności na raty – 3 lub 6. Keko.pl prowadzi program lojalnościowy, dostępny dla zarejestrowanych klientów, w ramach którego przyznawane są punkty. Otrzymuje się je za każde zamówienie, opinię na temat zakupionych produktów oraz subskrypcję newslettera. Punkty można wymieniać na określone artykuły, których lista znajduje się na stronie programu, lub na rabaty na kolejne zakupy.