Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy na Karko.pl

1 za 3 zł

Karko.pl ma w swojej ofercie bogaty asortyment odzieży damskiej.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Karko.pl – znajdź ubranie idealnie dopasowane do Twojej figury

Osoby noszące rozmiary plus size wiedzą, że w ich przypadku liczy się nie tylko rozmiar ubrania, ale także jego krój. Dlatego warto szukać odzieży w sklepach specjalizujących się w odzieży tego typu. Dobierana jest pod kątem wymagań krągłych figur, tak aby prezentowały się one jak najlepiej. Wybrane modele podkreślają piękno kobiecych kształtów i jednocześnie zapewniają wygodę oraz swobodę ruchów. W ofercie karko.pl oprócz strojów na każdą okazję znajdziesz również wyjątkowo wygodną i stylową bieliznę w większych rozmiarach – biustonosze, które doskonale podtrzymają i wyeksponują piersi, a także majtki, rajstopy i kuszącą bieliznę nocną.

Poznaj wyjątkową jakość zakupów internetowych z karko.pl

Karko.pl został niejednokrotnie nagradzany w rankingach konsumenckich. To świadczy o wysokiej jakości produktów oraz obsługi klienta. W sklepie internetowym istnieje możliwość wybrania najbardziej dogodnego dla siebie sposobu dostawy zamówienia. Wysyłka gratis możliwa jest od 400 zł. Produkty zamówione w sklepie mogą być wysyłane również poza granice kraju.

Pamiętaj, że razem ze sklepem karko.pl możesz zbierać °Punkty PAYBACK. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie Programu i przez nasz serwis przejdziesz na stronę sklepu z odzieżą plus size. Sprawdź też wcześniej, czy są dostępne aktywne kupony pozwalające zebrać większą liczbę °Punktów w czasie zakupów u wybranego partnera.