Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy razem z Kanaste

1 °P za 3 zł

Kanaste to CBD Premium, które pomoże Ci poczuć się lepiej, zachowując pełną jasność umysłu. Nasze produkty zostały opracowane przez czołowych ekspertów, aby pomóc Ci lepiej radzić sobie ze stresem, niepokojem, bólem i bezsennością. Naszą misją jest transformacja samopoczucia ludzi, aby mogli czerpać z życia więcej, dlatego dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale także holistyczną edukację. Produkując olejki w pięciu pysznych smakach (klasycznym, czekoladowo-miętowym, kokosowym, limonkowym i waniliowym), korzystamy z ekologicznych upraw konopi znajdujących się na terenie województwa lubelskiego oraz ekstrakcji przy użyciu nadkrytycznego CO2. Nasze olejki są bogate w dobroczynne kannabinoidy, terpeny i flawonoidy, ale całkowicie wolne od THC, co potwierdzają rygorystyczne testy każdej partii produktów przeprowadzane w niezależnych laboratoriach.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

• Punkty mogą nie zostać naliczone w przypadku przejścia na stronę sklepu za pośrednictwem newslettera wysłanego z innego źródła niż PAYBACK.