Zbieraj punkty PAYBACK za zakupy na kabak.com.pl

1 °P za 3 zł

ABAK to polska marka kolorowych skarpetek i akcesoriów. W ofercie KABAKa znajdą się skarpetki dla każdego: klasyczne w prążki, w przeróżne wzory, dziecięce, brokatowe, ciepłe frotki – idealne na prezent dla kogoś bliskiego lub siebie ;)

Informacje o sklepie

Zasady zbierania punktów w sklepach online:

• Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej punktów za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.

Wyróżnij się detalem – poznaj lepiej markę KABAK

W modnej stylizacji liczy się niemal każdy detal, dlatego warto zadbać nawet o tak niepozorny szczegół, jakim jest dobór skarpetek. Jak się okazuje, coraz więcej osób rezygnuje z noszenia jednokolorowych skarpet idealnie dopasowanych pod kolor spodni czy butów. Skarpetki stały się sposobem na wyróżnienie się i podkreślenie oryginalności stworzonej przez siebie stylizacji. Ten trend dostrzegli twórcy marki KABAK, dzięki czemu powstała wyjątkowa kolekcja skarpetek.

Akcesoria modowe, które zachwycają wyjątkowością

Jednak skarpetki to nie wszystko. KABAK ma w ofercie również inne stylowe dodatki i akcesoria. Wśród propozycji marki znajdziesz m.in. czapki, bieliznę, a także szaliki czy paski. Dzięki produktom marki odmienisz też swój dom, gdyż dostępne są takie gadżety jak grafiki lub świece zapachowe. Robiąc zakupy na tej stronie, możesz również zbierać punkty PAYBACK – za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt. Wcześniej sprawdź też, czy są dostępne kupony do sklepu i aktywuj je. Dzięki temu otrzymasz więcej punktów. Takie działanie znacznie przybliży cię do odebrania wybranej nagrody w Programie. Pamiętaj o tym, by zawsze przed zrobieniem zakupów zalogować się w serwisie PAYBACK lub dokonać zakupów przez aplikację i dopiero z tej strony przejść bezpośrednio do sklepu partnerskiego.