Zbieraj °Punkty PAYBACK za zakupy razem z Jet Camp

1 °P za 3 zł

Dzięki Jet Camp odwiedzający mogą wyszukiwać, porównywać i rezerwować 22.000 kempingów i parków wakacyjnych w całej Europie. Strona jest dostępna w 6 językach (NL, FR, DE, IT, ES i EN).


Stale rosnąca liczba kempingów z możliwością bezpośredniej rezerwacji w najbardziej poszukiwanych regionach turystycznych Europy, w tym nad jeziorem Garda we Włoszech, na Costa Brava w Hiszpanii i Langwedocji we Francji. Nasi partnerzy kontraktowi to znane sieci kempingowe i pojedyncze kempingi, które oferują wysokiej jakości zakwaterowanie, od przyczep stacjonarnych, przez stanowiska kempingowe, po namioty safari glamping.

Nasze opcje wyszukiwania i filtrowania pozwalają odwiedzającym zawęzić wyszukiwanie i znaleźć zakwaterowanie według własnych upodobań i/lub budżetu. Publikujemy wszystkie typy kempingów, w tym kempingi glampingowe i rodzinne, ale także mniejsze mini-kempingi i kempingi rolnicze oraz sezonowe kempingi pop-up.

Informacje o sklepie

Zasady zbierania °Punktów w sklepach online:

• °Punkty naliczymy Ci jeśli przejdziesz przez PAYBACK.pl lub aplikację mobilną PAYBACK na stronę sklepu online, w którym dokonasz zakupu.

• Zaloguj się, wybierz sklep i kliknij przycisk ‘Do sklepu’. Zostaniesz przekierowany do sklepu i możesz rozpocząć zakupy.

• Podczas zakupów w sklepie nie otwieraj nowych stron i nie korzystaj z porównywarek cenowych. Może to negatywnie wpłynąć na naliczenie Twoich °Punktów.

• Jeśli używasz adblocków, wyłącz je lub dodaj PAYBACK.pl do whitelist (listy wyjątków).

• Aby zebrać więcej °Punktów. za zakupy w sklepach online, pamiętaj o aktywacji kuponów PAYBACK przed rozpoczęciem zakupów.

• °Punkty za zakupy naliczane są najczęściej w ciągu 5 dni od daty zakupu. W niektórych przypadkach może to potrwać do 30 dni.

• Jeśli zauważysz, że °Punkty za Twój zakup nie zostały naliczone po 30 dniach od transakcji, skontaktuj się z nami telefonicznie (801 044 440 - koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez formularz kontaktowy.

• °Punkty za zakupy w aplikacjach mobilnych sklepów online mogą zostać nienaliczone z powodów niezależnych od PAYBACK. Zalecamy kupowanie poprzez przeglądarki internetowe.